• (bkz: thinner)
  • pilates.

değil göbek her yerinizi gayet nizami olarak eritir. eritmekle de kalmaz esnetir de aynı zamanda. yalnız istikrarlı olarak yapmak ve nasılsa spor yapıyorum diye öküzlerle yarışacak kadar yememek gerekir.
  • düzenli mekik çekmenin işe yaradığı bizzat test edilmiştir. ama hergün 50 60 üzeri falan sayıda. yoksa yemekten sonra iki mekik çekiym de karnım düzleşsin gibi bir model malesef yok henüz.
  • oryantal dansa başlamak en güzel tekniğidir
  • psikolojik öküzlükleri dışında herhangi bir hastalığı olmayan - gözüm bozuk benim ama bu sanırım alakasız -ve kuş kadar yese bile hayvan gibi kilo alan bir adamdım. hala da öyleyim. zerre vücüt çalışmadan ( yazları mayoyla denize en hızlı ve en görünmeden nasıl giderim, kavgadan nasıl kaçarım, nasıl göbeği en az kişiye gösterek hızlıca hareket ederim olaylarını saymazsak ) gayet başarılı bir balkon kurmayı becerdim. dalgalanan göbeğim ile bir ahenk yarattık. kol kaslarım hiç olmadı, yağ fazlam vardı ondan hepsi.

ne olduysa şu son 1 senede oldu. kollarım incelirkene - hala kas yok tabi yanlış anlaşılmasın - , göbek ve bacaklar büyümeye devam etti. zaten hilkat garibesi gibiyken, iyice saçma salak bir şey oldum. bunun stressinden saçları da döktüm.

la bi göbeği eritmesek mi la? dedim, demez olaydım. araştırmalar, joglar derken, hüzünlendim. göbeğim ile aşk/nefret ilişkisi yaşamaya başlamışız onu farkettim. hüzünlüyüm.

acilen bir lipo işine girersem keşfetmeme gerek kalmayacak tekniklerdir.
  • aslında oldukça kolaydır.

en kolayı göbeğinize sevgili muamelesi yapın, bir dediğini iki etmeyin ona hep ilgi gösterip şımartın, nasıl ki böyle davrandığınız sevgililer sizi terkettiyse göbeğiniz de aynı muameleyi size yapacaktır.
  • birbirinden farklidir.

karbohidrati 100gr seviyesine cekin, sekeri az meyveleri tercih edin, yesil ve yaprakli sebzelere abanin, eti ve yagi kismayin.
  • direk göbek eritme tekniği yoktur maalesef. yağ önce erkekte göbeğe kadında ise kalça ve basenlere birikim yapar; verilirken ise en son bu bölgeleri terk eder. ayrıca vücudun egzersizde yağ yakması için nabzınızın (220-yaş)x0,6 veya 0,8 aralığında en az 12 dakika kalması gerekir.
  • (bkz: gobek atmak)
    atınca otomatik olarak vermiş sayılıyorsun.
  • göbeğin üstüne tiner döküp çakmakla yakıyorsunuz. kuyruk yağı modeli anam bir eriyor. adı da çok basit tabataaaaaahh4
hesabın var mı? giriş yap