şükela:  tümü | bugün
  • türk dotasında ismi bombacı mülayim olan, lanet olası bir dota karakteri.

bildiğimiz üzere yeni gelen hero ilk 1 ay boyunca her oyunda olur. yani goblin techies ibnesi de geldiğinde her oyunda olacaktır. kısacası geldiği dota 2'ye geldiği ilk ay oyunu çekilmez kılacaktır.

edit: dota2'ye gelmiş olan hero. 4.5k mmr'da oyunu bıraktım, mutluyum. bir daha dota görmek istemiyorum. saygılar.
  • ben bu bombaci mulayime attack item kasip dotada bomba kurmayi birakip milleti kovalayan adamlar tanidim, üstünde lotharla gizliden sokulan bir bombaci mulayimden knight davonla kactiktan sonra dotaya veda eden nice babayigit bizleri pek derin acilara gark etti.
  • inancım o ki; sessiz sedasız dota 2'ye de gelecek olan hero.
  • ve dota 2 için duyurulmuş hero. cümlemize hayırlı olsun.
    the international 4 sonrası oyuna eklenecektir.
  • (bkz: techies)
  • sonunda dota 2 ye gelmiştir.
  • dota2 ye ha gelcek ha geldi diye sevenlerini bekletip üzen, nihayetinde 2 gün önce hayranlarıyla buluşan,kaypaklık üzerine savaş taktiğine sahip hero'dur.
  • oyunun geldiğinden beri anasını sikmekte olan gerizekalı herodur. ne kendi takımına ne karşı takıma zevk aldırmaktadır oyundan.
  • ya yemin ederim dotayı bırakmama vesile olcak salak hero. gem alındığında creepten farkı kalmayan tamamen çöp gereksiz bir hero. son 6 maçta takımımda techies vardı resmen 4 kişi oynuoruz hiçbir boka yaramıyor.
  • tiny ile mükemmel sinerjiye sahip hero.