• bu türler alanlarını bu şekilde belirlemekle ünlüdür.
  • temel maksat, akşam olanda ziller çalanda hanım kızla yan yana gelebilmek, mümkünse iki kelam edebilmek ve hatta incelik gösterip montu hanım kıza uzatarak bir temasta bulunabilmektir. ayrıca hanım kızın montuna dokunmak ve onun kokusunu almak da değişik bir fantezidir.
  • ne fantezik karekterler var dedirten basliktir, bu akla nasil gelir acaba?gittsen iki kelam etsen olmaz mi?
    (bkz: 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim .)
  • parfümünü seviyorsanız kokusunun sinmesi açısından başarılı bir hamledir.
  • bir yerden duyduğuma göre şimdilerde meşhur olan bir müteahhit bunu çok yapıyormuş ama gocuğu çok büyük olduğundan kız gocuğunu bulamayıp her gün yeni bir gocuk almak zorunda kalıyormuş.
  • bildiğin doggy diye sınıflanabilecek olay... ama muhtemelen ilkokul filan olduğu için daha masumu,, daha aseksüeli... ama yine de bir sahiplenme var işin içinde...
  • artık üst üste gelmeliyiz, çocuk yapmalıyız, çiftleşmeliyiz anlamları çıkarılabilecek hadise
  • halide edib adıvar'ın ateşten gömlek adlı eserinde adını unuttuğum komutanın ayşe'nin kabanının üzerine astığı kabanı, peyami'nin yorumlama şeklidir. daha sonrasında buradan yola çıkarak öyle betimlemelerle öyle şeyler düşünür ki peyami, bu hareketi yapmamak hem sizin beden sağlığınız hem de başkalarının ruh sağlığı açısından daha faydalı olur gibi durmaktadır.
  • ilk okulda yapılan çok saf ve temiz bir hareket
  • benim ilkokuldayken kırmızı bi' gocuğum vardı, erkeğim ama gocuk bana ablamdan kalmıştı. (bkz: garibanlık) diyeyim ve orayı uzatmayayım.

bu gocuğun aynısından da sınıfın en çirkin kızında vardı. ama pis kırmızı bi gocuk, hiç bi güzelliği yok. zaten erkek adama onu giydirerek ağzına etmişsiniz bir de başka kızla pişti ediyosunuz lan yoksulluk nasıl bi piçsin sen, insanın üstüne gittikçe gidiyosun.

neyse ben gocuğu hoşlandığım kızın gocuğunun üstüne asardım, bu salak kız gocukları karıştırırdı hep gelip benimkini alırdı, hoşlandığım kızla da dolayısıyla hiç gocuk alma esnasında karşılaşmazdık.

ben o gocukla bile gaza gelip sevdiğimin gocuğunun üstüne asmışım yani senin yaptığın iş mi uyuz kadın.

bir de not giriyim; ben hangi kızı sevsem onu seven bi dingil vardı senin de sol kulağının arkasını burdan çınlatıyorum. hayır bi şey yapacağından değil ama ben kızla aynı sıraya düşerdim arkamızda biterdi mal mal iş yapardı.

çocukluğumu yediniz ulan.
hesabın var mı? giriş yap