• yeni başlayacak olan bir drama dizisi. pilot bölüm bu ay sonu gibi yayınlanması planlanıyor. fragmanı çok dikkat çekici , sürükleyici bir dizi olacak gibi.

fragman
  • fragman dediği sanırım sadece son bölümü izlemek kalıyor geriye, 6.5 dk .. . bir hint tipli bilgisayar kurdu ve güzel bir kız eklenmese çeteye olmaz zaten.
  • pilot bölümünü an itibariyle bitirdiğim dizidir.

konu oldukça ilgi çekici, inanılmaz olmasa da çerez niyetine izlenebilecek bir tarzı var. en azından birkaç bölümlük şans verilebilir.
  • imdb puanı olmayan ancak dizibox gibi sitelerde popüler diziler kategorisinde yer alan dizi. reklam buna da mı bulaştı be reis?
  • çıtır çerez bir pilot bolumunu izledigim dizi. genclik dizisi bir nevi.
  • aralara serpiştirdiği güzel mesajları olan dizi. ilk bölüm kadar heyecan vermese de devam edenler hoş izlemelik.
  • farklı bir tarzı olan br dizi.klişelere boğuladabilir ya da orijinal bir şeyler de ortaya çıkarabilir.
  • facebook'ta tanrı'dan gelen bir arkadaşlık isteğiyle hayatı değişen ateist esas kahramanımız, onun hint kökenli, asosyal, hacker arkadaşı, tanrı tarafından gönderilen arkadaşlık önerileri sayesinde bizim milenyum peygamberimizle yolları kesişen ve bir şekilde onun yardımına muhtaç olan insanların hikayelerini konu edinen dizi.
    yola çıkılan fikir çok güzel olmasına rağmen, genel olarak aşırı basit bir anlatımı var dizinin. yaşanan olaylar ilk bölümden sonra tahmin edilebilir düzeyde ilerliyor ama gene de arada açıp izlenenilecek keyifli bir dizi olduğunu düşünüyorum.
    şu ana kadar sanırım en çok unfriended bölümünü beğendim.
  • allahın varlığına ve hak dinlere inandırılmaya çalışılan ateist bir gencin arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı az buçuk maceralı olayları konu alan cbs dizisi.
    çekirdek çitlerken falan izlenir, kötü değil.

imdb : 6,6/10
    badhat: al benden de o kadar.
  • ben diziyi çok beğendim. öncelikle kötü adam yok. silah yok . cinayet yok. ve konu örgüsü oldukça dikkat çekici . alakasız konuları birbirine baglamalari oldukça başarılı. radyo podcast sahneleri çok sarıyor. bir de cara yıl meryem uzerli ye benzeyen bir tek ben miyim. nereden buluyorlar böyle kızları anlamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap