667 entry daha
  • sevgili kratoslar. dağ haritasındaki öykü işaretlerinden bir tanesini kristali koyulmuş olarak bırakmışım şimdi atreus ok atınca aktif olmuyor. kristali çıkartınca da geri yerine konmuyor. bununla karşılaşan oldu mu. dağ kısmının yüzde yüz olması için bir tek bu kaldı delirecem

foto

edit: video videodaki 2.17dk daki öykü işareti

edit2 kendi çektiğim video. kristal taşı gediğine koyamıyorum. kapatıyorum çıkıyorum geri giriyorum hep aynı.

video2
  • 18:00 da başlayıp 15 dakika öncesine kadar oynadığım oyun, en son thor'un veletlerine daldım orda kapattım artık, parmaklarım yoruldu ne güzel oyun yapmışlar arkadaş, 11.11 indiriminden çoğ sevdiğim tomb raider'ın yeni oyunu shadow of the tomb raider birlikte almışdım, bi türlü ona sıra gelmedi,
    rdr2 yi en sona sakladım ama.

edit; dün bu enrty girdikten sonra goty ödülünüde almış über oyun, yakışır.
  • the game awards 2018'de

- game of the year
    - best game direction
    - best action/adventure game

ödüllerine layık görülmüştür. cory barlog ve santa monica studio'yu tebrik ederiz. goty tamamen sizin hakkınızdı zaten.
  • the game awards 2018'de game of the year ödülünü alarak yılın oyunu seçilmiştir. toplam üç ödülle gecenin sükse yapan oyunlarından olmuştur.
  • ödülü haketmiştir.eksikleri olmasına rağmen getirdikleri ile oyun dünyasını yeni kapılar açmıştır...
  • gotyleri toplamış efsane.. tek düze de olsa biraz oyunun yönetimi, hikaye anlatışı, vuruş hissi o kadar iyi ki.. zaman zaman ortalarına doğru sıktığı da oldu tabi ama malum eve dönüş sahnesinden sonra oyunun aldığı şekil tek kelime ile efsane.

seviyoruz seni yaşlı kurt kratos!
  • insanda baba olma arzusu uyandıran oyun. benim gibi bir noob'a göre yılın oyunu ödülünü bu duyguları hissettirdiği için hak etmiştir.
    haftasonları birkaç saat oynuyorum, lütfen bitmesin.
  • sonuna kadar hakederek alsı goty'yi. witcher 3'ün ise koyduğu herhanfi bir çıta yoktu, hangi açıdan bakarsanız bakın, witcher 3'ten önce çıkmış olup ondan daha iyi olan düzinelercr oyun da vardır. çıta koyan oyunlar mgs4, gta 4, bioshock infinite, half life 2 gibi oyunlardır. ya da ne uğraşıyorum, metacritic puanlarına göre yargılayın işte. mgs v'in bile puanları witcher'fan yüksek, hala gelip yok witcher yeni çıta koydu diye tatava yapmayın sevgili kafa sikici witcher fangaylar.

düşünceme gelince, gow söke söke almıştır. benim de istediğim buydu. rdr 2 okuldaki manken gibi makjaylı kız, gow ise ilkokul aşkınızdır. bazen duyguları tetikleyen başka şeyler vardır, ve gow'daki ruh son yıllarda çıkan hiç bir oyunda yok.
  • adam gta ile witcheri aynı cümlete kullanıp karsılastırıyor. diyeceğim bu kadar.
852 entry daha
hesabın var mı? giriş yap