• şimdi biz bunu 3 arkadaş aldık dedikki birer haftada birbirimize vericez sonrada satıcaz. ilk bana verdiler oynayayım diye. heryere giricem her görevi yapıcam het sandığı açıcam diye 3 aydır oyun bende ne zaman biter bilmiyorum
  • kitabı çıkmıştır.
  • kitap uyarlaması ithaki yayınlarından çıkmış olan harika seri. tüm seriyi oynamayıp son oyunu oynamışsanız bile, bu güzelim kitabı alın, aldırın sevgili dostlar!
  • iyi bir yol macerası ama god of tarihinin en vasat oyunu...eski epik mitolojik hava tamamen kaybolmuş eski oyunlarda ki görkemli mekanlar yok bölüm tasarımları vasatında altında önceki oyunlarda ki boss modellemelerinin onda biri yok çünkü oyunda boss yok doğru dürüst.

ayrıca oyunun bizim kontrolümüzde olan dövüş sahneleri çok sığ hatta ciddi problemli en güzel en vahşeti olan yada olabilecek sahneyi ya script yapıp geçiştirmişler yada hiç göstermemişler...

açık dünya diye yaptığımız şeylerin oyuna hiçbir artısı yok örneğin aşağıda yazdığım olay. spoiler içerir

--- spoiler ---

isteğe bağlı olarak kurtarmanız gereken sayısını tam olarak hatırlamıyorum ejderhalar var.bunlar devasa boyutlarda vede onları kurtarmak ciddi zahmetli çok kere ölebiliyorsunuz.hepsini kurtardım ve bize yardım edeceklerine dair çocukla kratos un konuşmaları var.dedim ki kendi kendime " oyunun başından beri atreus titanları ne zaman göreceğiz çok heyecanlıyım deyip duruyor heralde sağlam bir boss gelecek devasa boyutlarda bu ejderlerde bize yardım edecek".ama ne mi oldu? hiçbirşey hele ki titan olayı tam komedi

gow 3 de helios un kafasını ellerimizle koparıyorduk burda mrmir in kafasını kestiğimiz sahnede çoçuk var diye kamera çocuğa odaklanıyor video giriyor

kutsal domuz diye bi zamazingo var vuruluyor tekrar canlandıracaz elimizi bağırsaklarına atıyoruz hop kamera yüzümüze odaklanıyor.

ulan kaya yuvarlanırken tutmak için kontrolü bize veriyorsun boss kesicez videoya giriyorsun.

--- spoiler ---

god of war 3 ün yanında esamesi okunmaz benim gözümde
  • alfheim oynayim dedim vaskulu almakti amacim. ızdirabini sikeyim senin vaskul gibi saat 3 te birakiyordum saat 6 da entry girdiriyorsun bana. daha yeni bitti aldim kafasini vaskulun amk
  • yav ciğerler bir oyunu yüzde yüz oynamadan rahat edemeyen biriyim. şuradaki 3. mührü bulamadım. bilenler yeşillendiribersin kafayı yicem

foto

edit. cadının oradan gelinen bölge.
  • yılın oyunu olarak gördüğüm oyundur. rdr 2 oynamadım daha ama uzun süredir oynadığım en güzel oyundu.
    ayrıca ihtiyacım kalmadığı için kutulu 2. el versiyonunu antalya'dan 100 liraya satıyorum evet yanlış duymadınız 100 liraya satıyorum hiçbir sıkıntısı da yok.
  • sevgili kratoslar. dağ haritasındaki öykü işaretlerinden bir tanesini kristali koyulmuş olarak bırakmışım şimdi atreus ok atınca aktif olmuyor. kristali çıkartınca da geri yerine konmuyor. bununla karşılaşan oldu mu. dağ kısmının yüzde yüz olması için bir tek bu kaldı delirecem

foto

edit: video videodaki 2.17dk daki öykü işareti

edit2 kendi çektiğim video. kristal taşı gediğine koyamıyorum. kapatıyorum çıkıyorum geri giriyorum hep aynı.

video2
  • 18:00 da başlayıp 15 dakika öncesine kadar oynadığım oyun, en son thor'un veletlerine daldım orda kapattım artık, parmaklarım yoruldu ne güzel oyun yapmışlar arkadaş, 11.11 indiriminden çoğ sevdiğim tomb raider'ın yeni oyunu shadow of the tomb raider birlikte almışdım, bi türlü ona sıra gelmedi,
    rdr2 yi en sona sakladım ama.

edit; dün bu enrty girdikten sonra goty ödülünüde almış über oyun, yakışır.
  • the game awards 2018'de

- game of the year
    - best game direction
    - best action/adventure game

ödüllerine layık görülmüştür. cory barlog ve santa monica studio'yu tebrik ederiz. goty tamamen sizin hakkınızdı zaten.
hesabın var mı? giriş yap