şükela:  tümü | bugün
  • playstation 4'e çıkacaktır..
  • kendimi bildim bileli uyuz olduğum yunan mitolojisini sayesinde katlettiğim huzura erdiğim oyun serisinin hasretle beklediğim oyunu. şuan sadece varsayım olsa bile düşüncesi bile güzel. gönül ister ki güneye insin çöller kumlar akrepler yılanlar eşliğinde mısırın tadına varalım. ama hastası olduğum mısır mitolojisi kratos reyize bir iki beden büyük gelebilir. o yüzden benim arzum bizim dayı dağ bayır çayır çömlek gezerken yolu kuzeye düşsün götü yere yakın cüceleri tekmelerken thor bunun kafaya çekici indirsin sen kimsin la deyişik diye sonra da olaylar gelişsin.

ayrıca bu seriyi oynayan kızla gözü kapalı evlenirim ben. hatta evlendim gitti.
  • büyük bir ihtimalle gelecek ay yapılacak olan e3 2014'te sony tarafından resmen duyurulacak olan oyundur.
  • 2016 yılında playstation 4 platformuna çıkacak oyun.
  • serinin 4. oyunu.

yapımcılar 4. oyunda ana karakterimizin yine kratos mu olacağı sorusunu cevapsız bırakmıştır. hayır kratos gitse kim gelecek abi kılıçdaroğlu mu?
  • bir insiderdan haber geldi. odin'e atar yapmaya gidiyoruz.
  • sol frame de görür görmez tüylerim ürperdi. eğer şakaysa dünyanın en kötü kalpli insanısınız :(
  • daha 3.sünü oynamadığımdan beni ırgalamayan oyun.
  • iskandinav mitolojisini ele alacak oyun.