• distribütörlüğü can fotoda olan çin markasanın en kaliteli flaş markasıdır.
    godox türkiye (bkz: canfoto) hayyam pasajı 3. kattadır.

hem kurulum hem de ücretsiz eğitim alabilirsiniz.
    godox
  • resmi ithalatçısı fujifilm türkiye olandır.
    istanbul kabataş tarafında yalnızca ışık sistemleri üzerine kurulmuş çok büyük bir showroom'ları mevcuttur.

godox resmi internet mağazası

godox showroom google maps
  • marka ismi garip olsa da, ürünler güzel görünüyor.
  • bu ayın başında 3,500 tl olan paraflaşı bugün 6.200 tl yapmıştır.
  • internet sitelerinde yaklaşık 5-6 saatir “bakımdayız” yazan firma.. büyük ihtimalle acil şekilde fiyat güncelliyorlar tr için sektörün en önemli firması umarım başka bir şey yoktur. (sipariş iptali veya komple kepengi kapatmak gibi)
  • satın aldığınız ürünlerin içerisinde bazı parçaların eksik olması mümkün olan markadır. siz siz olun alırken orada açın kontrol edin, yoksa bazı yavşak satıcılara, akıllılık edip önceden çektiğiniz açılış videosunu izletmek ve onları g.t etmek zorunda kalabilirsiniz.
  • ses ürünlerinde moral bozan firma maalesef. 6 ay önce wmics2 2 li set aldım. deneme fırsatım olmamıştı. bugün denedim sesi a'dan alsa b'den almıyor. b'den alsa a'dan bağlantı kopuyor. receiverda bi sorun var diye düşünüyorum. can sıktı biraz.

bir yandan da kırgınım. ai2c ses kartı için mac os arayüzü yazılmamış. kutusunda sadece win sistem için olduğu yazmıyor. moral bozucu. getirin iade alalım dediler ses kartı için ama mikrofonu sevdim bir çare bulmaya çalışıyorum şimdilik.
hesabın var mı? giriş yap