şükela:  tümü | bugün
  • bim' de satılan über ötesi bir nevi çokonat taklidi fındıklı gofret. fiyatı gayet makul olup (30 krş) bağımlılık yapar. ne çikolatalı gofreti ne de çokonatı aratır.
  • büyük 7'li pakette kare şeklinde de satılan ürün. tadı hiç fena değil. çokonat'tan bir parça daha şekerli ama bim'in diğer taklit ürünleriyle karşılaştırıldığında bir başarı öyküsü.
  • bim'in taklit ürünleri arasında öne çıkabilen bir çeşit gofret. en azından le'cola faciası yanında bir nimet.
  • dünyanin en güzel gofretiiiiiiii!
  • çokonat'tan çok daha güzel olan gofret...

55 kuruşluk fiyatıyla dolabımdan eksik etmiyorum... bir de gofrik'i acayip seviyorum ama onun fiyatında iyice saçmaladılar, 1.75 tl ne demek olum?! kafanız mı iyi...
  • (bkz: gofgof)
  • yerken düşündüren çikolata. ah nasıl güzel bir çikolatasın sen yaa. canım gof gof. kalp kalp.
  • bunu çokonat sanıp aldım. paketinin rengi de benziyor. eve geldim, açtım. yedim. yedikten sonra çöpe atacağım zaman rengi biraz değişik geldi. bu ne lan deyip baktığımda çokonat olmadığını gördüm.

bunun sadece adı çokonat değil, adamlar bildiğin birebir aynısını yapmış ya lan. ben hayatımda böyle güzel taklit yiyecek görmedim. bim'in en başarılı ürünü olabilir.