• şu yaşıma geldim ve şunu anladım ki, çikolata/bisküvi gibi ürünlerin aksine, dandik markaların gofretleri daha güzel oluyor arkadaş..
  • bifanin vanilyali gofretinin tadi hicbirinde yok. ancak o da piyasada yok, bulunmuyor. bir aralar mmm migroslarda vardi, ancak bugunlerde oralarda da yok, satilmiyor. mecburen piyasa eti,saray ve yeni bir urun cikaran ulkere kaliyor. ama nerede o bifanin tadi. off..off. birde ithal markalar var ama onlar da pahali*
  • eskiden ufak kolilerde, kiloluk satılırdı. evlerden eksik olmazdı. çocukken anneden gizli, yarım koliyi bitirip 3 gün yataklara mahkum kalmışlığım bile vardı.
    ne bilindik bir markası, ne bir paketi vardı ama ne bileyim tadı da taş çıkartırdı şimdiki gofretlere.
  • -medeni halime gofret yazmışlar lan aşkolsun,,, bu kadar mı kötü görünüyorum yaa...
    -boşver abi, kendi ayıpları..
  • asla çikolatanın alternatifi sanılmaması gereken yiyecek.

abur cubur reyonuna gidip de gofret alınca, çikolata alan arkadaş:
    -onu mu alıyosun?! o ne ki? mis gibi çikolata dururken. hadi çikolata olmasa neyse, diyebilir. ama yanlış düşünür. çünkü gofret, çikolata olmadığında oyuna girecek bir yedek değildir. o bir yaşam biçimidir. *
  • eti hoşbeş çilek kremalı gofret 44 gram 215 kcal

ülker – çikolatalı gofret 38 gr / 208 kcal

eti – tutku çikolata 70gr / 422 kcal [1/2 paketi (35 gr) 210 kcal]

eti karam bitter çikolata 100 gr / 512 kcal [ 40 gr 205 kcal]

bunu az kalorili diye çikolataya tercih eden kadına dikkat edin. evet o kadın kebapçıda light kola isteyen kadın, doğru tahmin ettiniz.
  • sanayi devriminin insanlığa dondurmadan sonraki en büyük getirisidir.
  • türkiyede ilk kez baylan tarafından üretilmiştir..
  • uzun süre buzlukta beklettikten sonra yemesi çok daha güzel olan yiyecek.
hesabın var mı? giriş yap