• gofret beyin'in en kısa zamanda gerekli açıklamayı yapacağı sayfa. cino tadında bir açıklama bekliyoruz.
  • bence de komik değil. gofret beyin bizi 90'lara götürüyor. 90'lar komik. yoksa gofret beyin sözlüğün en ciddi 8 yazarından biri. biri de benim mesela. ben de 80'lere götürüyorum. diğer arkadaşlardan da 70'lere götüren var, 2000'lere götüren var, hiç götürmeyen var. karışık.
    samimiyetsiz sayfa.
  • kesinlikle katılmadığım önerme.
  • sayfanın açılması ne kadar gereksizse burada bu konuyu konuşmakta o kadar gereksiz.
    ama şöyle de bi şey var: hakkaten komik değil. fakat komik olmak gibi bi gayesi olmadığını da belirtmişti yıllar evvel diye hatırlıyorum.
  • bazı sivrisineklerin anlayamayacağı kadar ustadır gofret beyin. bazıları bunu anlıyamaz.
    hey yafrum hey...
    viral site. cemaat virali.
  • gofret beyin'e saldırarak gofret beyin'i daha da güçlendiren, ona daha çok gülmemize sebep olan facebook grubu. bu kadar üzerine gitmeseler tarih sahnesinden şimdiye kadar silinirdi.
  • gofret beyin nick'li yazardan hoşnut olmayanların söylemidir.

ayrıca ben kendiaini tanımam. yani fogret beyin kimdir bilmem. gram umrumda da değil. hem ne işim olır onunla. ken kendibhavamdayom bi kere.
    nasıl yazıyor ne yazır bana ne yani. gözel olmamasıbbenibırgalamaz hacı.
    aurıca şuban çok mutluyorm yani gofret ebtin gelse sevgilerimi sunarım. iyi adamıö ben. valla bak.
    kötü bir insan değişim ben. insanlsrı seviyorım. yoldayız şu an
    kardeşim kullanıktor arabadıt. şimdi kardeşimden niye sözediyorım diyeceksiniz. yani işte simdi gofret beyin bile gelse onu şu yanımdakinden çok severiö insanlark sebiyorım ben. vlalla vak.

hem o kadar numaralar başlığına neden taktınız anlamadım. haa aslını sorarsanız rtakıp taknamanız da umrım da değil. ama yine de tamkatın değirim. insanlar iyininsnalr.

ssg'yi de srviyoeım ben.
    akıllı olması veya bu siteyi açması değil bu sevginin sebebi.
    harbi lan bunlar değilse sebep olan ne diye seviyorum ssg'yi. haa dur buldum, komüsint olduğum için seviyorım. evet veb insanları seviyorım. ssg'de bu yüzden eviyoejm aamızsada kalsın ben ssg'yi komint olmasaö da sevrdim.

dur konu dağilmasın. gofret beyin'den bahs diyordum. evet gofreti de seviyoeım. ama hiç okumadım onu. ben sadece rzon cemaati öensublarını okuyorum. seviyorum bu cemaati.
    en çok syd'i seviyoeım. sonra pembe var. özlenen var. onşarı da seviyorum.
    iki ayaklı keiiyi de seviyorıum.
    hepsini seviyorum.
    norit'i ayrı seviyoeım. norit ayrı bir adam. harbi bi adam.
    mrvlananın lafına hiç benzemiyor. göründüğüngibi cir adam değil. dahabüstün bir adam. yurdum görüşü omu bir yerde görse taş atar. ama tanısa mesih il eder. öylenhir adaö işte.

syd'den hiç bahs etmiyorum. onu anlatacak kelimelrt bu dünyaya gelmemişyir.
    süper bi adaö bu.

ben, iyi bir adamım tamam mı. onun için gofretten nefret etmiyorım. ama ondan nefret edenlerden de nefrwt etmiyorum.

bu gün bayram.
    çifte bayram

ben de bu güne yakışır şrkilde bol bol cotka vişne içtim.
    şu entry'yi de bu güne hatıra olsun giye yazdım. harfler çok buğulu!
    son bi bkz verip gidiyorum.
    (bkz: sarhoşken entry girmek)

ayrıca babalarınız o kadar masum değil. bunu da bilin!
hesabın var mı? giriş yap