şükela:  tümü | bugün
  • göğüste bi göt çatalı tandansı oluşmuşsa demek ki dekolte giyen kız. büyük göğüslü aynı zamanda. memelerine yiyecek gibi bakılmasını elbet istemeyebilir ama hiç mi bilmez insanların içgüdüsel meme görünce heyecanlanıp baktığını. umursamayınız kafası karışık bu tür kızların. burdan çatalına güvenen kızlara rahat olmalarını söylüyorum. açın, valla bakmıycaz.
  • hiç sevimli değil aksine sevimsiz.
  • elbisesini sürekli yukarı çekerek dikkatleri çatalda toplayan kızdır.
  • rahatsız oluyor izlenimi verip aslında hoşuna gidiyor da olabilir . sonuçta o elbiseyi giyerken neler olacağını biliyordu.
    (bkz: zevk alınan ufak sapıklıklar)
  • eli işte gözü oynaşta olanlar asıl bunlardır işte. kim çatalıma bakıyor diye devamlı gözlem içinde. halbuki sanane. sen aç çatalı, bak işine. baksak bi türlü, bakmasak gönül razı değil. ben çözemedim ya sizi.
  • karşısındakine daha fazla rahatsızlık veren kızdır. iki seçenek var;

1. gerçekten bakıyor olabilirim. güzel gelmiştir. zaten sen de bakayım diye açmadın mı? neden rahatsız oluyorsun güzelim istediğin oluyor işte.
    2. bakmıyor olabilirim ama kızın vücudunda kafasından alt seviyede nereye bakarsan bak çatal'a bakıyormuşsun gibi gözükecek. neden?
    çünkü açmış kardeşim. sanıyor ki çatalı her açanın çatalı kamu malı yapılıyor. bütün gözler üzerinde oluyor. e bakmıyorsun ama, karşısındaki bakıyormuşsun gibi tepki vermeye başlıyor ne giydiyse yakasını çekip duruyor.

şahsen ben daha çok rahatsız olurum bu 2. durumdan. baksam da bakmasam da bakıyor damgası yiyeceğim için koyverdim gitti arkadaş.
  • bunlarin birde kedini nimetten sayani vardir.
    misal kiz gotume benziyor ama acmis catali karsinda. sende birseyler anlatiyorsun biran gozun asagida baska bir yere falan kayiyor veya ne bileyim basini one yatirip sacini falan geriye cekme gibi bir hamle yapiyorsun veya baska bir yere bakarken tekrar kiza dogru bakmak icin kafani cevirdiginde gozler catalin hizasindan da geciyor ama sen bakmiyorsun ve birsey farketmiyorsun. ama kiz ne yapiyor? hemen bir havalara girip catalini kapatiyor bir anda geri cekiyor kendini falan. sen tabi olan bitenin farkina variyorsun icinden saydigin kufurun haddi hesabi yok. cunku biliyorsunki bakmadin ama iste kizin gotu kalkti artik yapcak birsey yok.
  • kişiliği bozuk bi hanım kız da olabilir bu. misal ben göt çatalıma bakıldığında rahatsız olurum. çünkü göstermem. biri bakıyorsa, bu götümün çatalının yanlışlıkla göründüğünün göstergesidir. utanırım, sinir olurum bu durumda. ama götümün çatalını gere gere göstersem rahatsız olmam. bu da normal sağlıklı bi birey olduğumu gösterir sanki biraz. evet, şükürler olsun ki öyle. göğüs çatalım yok benim, ondan göte yüklendim. yüklenmek falan bi an sarsılır gibi oldum.
  • elinde bir bıçakla size doğru ilerliyor olabilir. aman diyeyim.
  • gogus catalina bakilmayacaksa o catali niye actigi sorgulanmasi gereken kizdir.