şükela:  tümü | bugün
  • seda akgül gibi bayanlarda olan hastalık
  • göğüs catali gormekten rahatsız olmuyorum. fakat bunu her defasında, baş yukarısından göğüs çatalı görünecek sekilde fotograf cekmesine sinirleniyorum. sebep ise sermaye olarak göğüs catalini kullanmaları. bunu bilerek yapiyorlar. bazen yırtmaçlı bir elbiseyle göğüs catalini birlikte kullanarak komposizyon yapiyor. banane tamam da, kaliteli fahişelik de instagramla türedi. kızıyorum gerçekten. ne kadar cevremde fahişe ruhlu kadin var?
  • muhatabından "var ki gösteriyoruz..." cevabıyla karşılık bulacak sav.

edit: ulan sözlük ne abazan kaynamış bee.. memeli başlığa entry girince otomatik mesaj geldi "memeni at da biz de görelim" bu ne amk yaa sözlükte götümüze poşet bağlayıp mı gezelim. yavşamanın da bi adabı var. "ha ha ha çok güzel entari" der ordan yürü. memeni yolla ne ya allah aşkına. bence birileri sözlüğe el atmalı yoksa götü kaptırcaz aga.
  • bazı kadınların göğüs çatalı yukarıdadır yani boynuna daha yakındır.

dolayısıyla aldığı bir bluz başka bir kadında çatalını göstermezken bu kadının çatalını gösterir.

ne yapsın boğazlı ya da sıfır yakalıyla mı gezsin hep.

evet kadınlar her şeyi sizi taciz etmek için yapıyor!
  • bunun eril bünyelerdeki karşılığı bağrımı göbek deliğime kadar açmalıyım şekilde tezahür eder. kişi kaslı ise de kadınlardaki degaje anlayışına benzer şekilde kaslı bölge vurgulanır.