1. son günlerde itiraf.com da hakkinda sikça yorum yapilan hede.
  2. bir de bardagi hiç görememek durumu var.
    gögüslerden birinin daha büyük olmasi basindan beri benim için tabaga konan tavuk gögsünü ifade ediyor.
    kardesin tabagina konan gögüs daha büyük olur bazen ariza çikar onunki daha büyük filan diye. ancak burada olay farkli imis. tavuk filan degil mesele*
  3. sag kolun sol kola oranla çok kullanilmasinin sebep olabilecegini sandigim durum.
  4. emzirme döneminde bir memeden daha çok süt gelir ve bebek hep o memeyi emmek ister. diger memedeyken huzursuz olur. iki emer bakar zorlaniyor mizmizlanir ve emmeyi birakir. siz de bebisin karni aç diye kiyamaz bol gelen memeden emzirirsiniz. gel zaman git zaman bi bakarsiniz o meme kocaman olmus.diger meme ise hala ayni.. emzirme dönemi biter memeler eski hallerine döndükten sonra - ki eski haline ne kadar döner orasi ayri bir konu- artik bir memeniz digerinden daha büyük olmustur.
  5. skolyoz seyrinde meydana gelen vertebral rotasyon sonucu gorulebilir. hasta doktora ozellikle bu yakinma ile basvurmasa da soruldugunda muhakkak farkindadir.
  6. biri anneye diğeri babaya çekerse normal olabilecek durum.
  7. ne kadar yaygın olduğunu bilmesem de gayet olası birşeydir. büyük olan söz sahibidir, ölçüleri belirler. küçük olanın pek bir söz hakkı olmaz kanımca. dışarıdan belli olmamaktadır. en azından ben hiç kimsede farkedemedim.

göğüslerden birinin daha büyük olması hakkında bilgi verin