şükela:  tümü | bugün
  • az önce twitter'da gördüğüm hayli ilginç video. konu feministliğe kadar gidebilir mi bilmiyorum çok açım yemek yerken yorumlarınızı okuyacağım. erkek yapsa?? diye paylaşılmış.

çoook garip dostlar, https://twitter.com/…_13/status/1181706000090316802 (link değiştirildi)

edit: erkek yapsa kısmı göğüsten süt fışkırtmaksa muazzam hareket olurmuş ahahhaha (bkz: bakış açısı)

edit 2: abi meme fışkırtma videosundan neden takipçi kasmak isteyeyim arkadaşım atmış gördüm başlığı açtım bir saat bekleyeyim mi napayım? dur senin için orijinal paylaşan yerini bulup değiştireyim ya dur. hatta haber sitesine düşerse onu da atayım. neden böyle cinslikler düşünürsünüz anlamıyorum :d

edit 3: al değiştirdim, hadi gönlün olsun. haber sitesine düşerse onu da ekleyeceğim.

edit 4: sevgili yazar kardeşim, twitter akışında yeni gördüğüm bi'şey yeni paylaşılmıştır. yeni paylaşılmış bi'şeyi yeni gördüğümden dolayı da başlığı açarken paylaşma zamanları yakın olmuş olabilir. saçma sapan bir videodan ne gibi bir beklentim olabilir kafayı mı yedin işin mi yok saçma sapan olaylara takılıyorsun. haklı aramıyorum tamam sen haklı ol ne diyeyim ya.

edit 5: olum hahahah videoyu nasıl özel aratayım twitter'da ya şurada gördüm ve paylaştım nasıl arayabilirim aq. alttaki yazar arkadaşta o sensin yakaladım seni meme videosuyla takip kasma seni gidi gidi yaptı bende aşağıya orjinal linkini koydum.

edit 6: olum valla billa tamamen tesadüf ahhahahaha. beğenmediğim bi entry vardı onu sildim. 31. entry diye bir geyikten bile haberim yok eve yeni girmişim rastgele gördüğümü paylaşıyorum. ne komplolar kuruldu :d neyse canınız sağ olsun, herkese güzel geceler.

edit 7: hayatımda ilk defa bu kadar mağdur edildim ama bi' o kadar da eğlendim. mesajlarıyla yanımda olduğunu belirten yazar arkadaşlara teşekkür ediyorum hahhahahaha müthişsiniz.

edit 8: bir haber sitesi haberleştirmiş. olay reddit'te patlamış fakat ben twitterda gördüm. bizden de en komik entryleri seçip koymuşlar ahhahahaha. haber linki
  • söz konusu video az önce yüklenmiş. sakın takipçi kasmak için kendi sayfanda yüklediğin videoyu paylaşıyor olmayasın?

video paylaşım tarihi: 11 ekim 2019 - saat: 22:59
    başlığın açılma tarihi: 11 ekim 2019 - saat: 23:03

(bkz: ekşihub)

edit: söz konusu yazar linki değiştirdi. haklı mı çıkmış oldu? ilk verdiği link başlık ile neredeyse eş zamanlıydı. şimdi başka link verdi. ha ben haksız çıkmış oldum yani.

edit 2: ben cinslik düşünüyorum öyle mi? aşağıda bir yazar söyleyince farkettim 31. entry olarak girmiş. kendi yüklediği linki verdi. önceden ayarlamış belli ki. tesadüf olması mümkün değil. asıl siz niye böyle cinsliklerle uğraşıyorsunuz ben onu anlamadım. linç edilmemek için linki değiştirdi.

tesadüf: https://i.imgyukle.com/2019/10/11/etohv0.png
    ekleme: entry sayısını 30'a düşürmüş. bunu yapmasını beklemiştim o yüzden yatmadım daha. şimdi yatabilirim. iyi geceler hepinize. siz çok uyanıksınız da ben de uyanığım. :-)
    https://i.imgyukle.com/2019/10/11/etxnqt.png

son söz: neyse ilhan sana iyi eğlenceler. ben yatayım artık. hesabına buna benzer yeni bir video yüklersen 69. entry olarak yayımlarsın. bana haber et. yalnız bi daha ki sefere açık verme. yükledikten bir kaç gün sonra aç başlığını. :-)

dikkat: şu entry çok ağır işsizlik içermektedir: (#96447550) başlıkla alakalı entry girmek yerine kendisini doğrudan ilgilendirmeyen bir konuda bana cevap verme ihtiyacı duymuş.
  • (bkz: meme)
  • ust edit: isvicre inegi gibi masallah. sag sag cikolata yap.

---
    kafasi bir milyon, bu net.

memeden sut geliyorsa bebegi vardir bu da net.

e o zaman bu kadin bebegini emzirme doneminde bu kafaya erisecek kadar uyusturucu veya alkol tukettiyse neden cocugunu elinden almamislar?

ya da almislar midir?

ekleme: oglum siz bu videolari ne arayarak buluyorsunuz lan?

edit: tipcilar cok kibar bir sekilde uyardi. sut olusumu icin bebek olmasi zorunlu degil. tesekkurler.
  • bir damla daha sütüm gelse de evladimi emzirebilsem diye ne kadar ağlamıştım. kafaya takmadigin her şey senin oluyor bu hayatta....
  • bu video, lohusa dedikleri hormonların dans ettiği dönem olsa gerek dedirtmiştir.
  • afedersiniz ama eşeğin a** su kaçırmak olmuş bu. gerçekten hiç hoş değil. kelimeler yine kifayetsiz.
  • o değil de bu videoyu ne ararken buldunuz?

-hamit meme yaz meme büyük meme.
    +ohhhh bunlar ne laaan.
    -bu ne aq karıya bak yuh.
    +çüş...kapat kapat lan.

hakikaten oha aq.
  • videoyu izledikten sonra nedense şu cümleyi kurdum. "dünya gittikçe çok tuhaf bir yer olmaya başladı. ve ayak uyduramıyorum."