şükela:  tümü | bugün
 • atsizcilar.com'un admini, otağ yöneticisi. inanılmaz sert bir tarzı var. kendisine göre yanlış olan her şeye saldırıyor ve ağır şekilde küfrediyor. aptal olduğu için atılmıştır'ın mucidi. atsizcilar.com hacklenip geri döndükten sonra açtığı topicte allah bile bu siteyi hackleyemez bombasını patlattıktan sonra bir de şöyle bi post atmış ki yarılmamak elde değil:

  "bazı sitelerde bazı arkadaşlar bu olayla ilgili üzüntülerini dile getirmişlerdir. onlara çok teşekkür ederiz. bir de aynı yerde timurlenk rumuzuyla yazan ülkücülükten dönme kevaşenin piçi var. bu rumuzdan ibaret sanal çapulcu piçin dölü ise sevinmiş.

  ulan kutsal anasını döllediğimin kansız köpeği, sanalda havlama bir telefon ver de ecdadını mekanında becerelim.

  biraz daha kaşınırsan sana öyle bir fantezi yaparız ki psikolojin tarumar olur. kuyruk acılı taklitçi cahil internet piçi seni."

  gerçekten adamın psikolojisini tarumar eder.
 • bir kullanıcı nihal atsız’ın camide çekilmiş resmini koyup, altına da “atsiz ata herkezin dinine hoşgörülüdür” yazınca, yazdığı iletilerle ortalığı yıkıyor:

  bugün, 12:57

  “bu uyduruk fotomontajı ülkücü adı verilen …lerin * her ortamda yutturmaya çalıştığını biliyoruz. madem bir tarafın kaşındı biz de kaşırız..

  ulan piçin hurafeci dölü bu fotomontajı rulo yapıp ananın vajinasına tampon yap. öküzün evladı atsız ata kapalı mekanda hele ki caminin içinde güneş gözlüğü takacak kadar görgüsüz müydü? bu fotomontajı yapan çapulcu öküz tıpkı diğer çapulcular gibi aptal olduğu için fotomontaj yaparken ne gözlük ayrıntısına dikkat etmiş, ne de özürlü gibi duran bedenin üzerine uygun baş monte etmesini bilmiş. hüseyin feyzullah'ın * resmi bile fotomontaj, oturmuş bir adamın bedeninin üzerine tıpkı eşeğin kulağında duran kelebek misali feyzo'nun kelleyi monte etmiş! bende feyzo'nun rakı tokuştururken çekilmiş resmi var bir ara bulayım da sana monte edeyim.

  haydi din dediği hurafeye tükürdüğümün veledi zinası şimdi defol!”

  bugün, 13:17

  kaldı ki bu resim gerçek olmuş olsa bile neyi değiştirir? örneğin ben hayatımda camiye gitmemişken babam öldüğünde gelenek gereği camiye gidip cenaze namazı kılmıştım ama cünüpken!

  http://www.atsizcilar.com/…hoca-camide-t105381.html
 • -gök yeleli bozkurt, o yumurta bitecek dedim sana, boyun kısa kaldı aklın da kısa kaldı hep abur cubur hep abur cubur kime çektin bilmiyorum offffffff offfffffff
  -tamam anne yaaaa kısma yaaaaa, (içses: nefret ediyorum nefret ediyorum nefret ediyorum yumurtadan ve dahi herşeyden yumurta arap yemegi gidip internete yazayım)
 • hakaret jeneratörü implementasyonunu incelemek istediğim türden bir bot. insan ise intihar ederim.

  algoritması: o(1)

  input: höt
  response: ulan kozmopolit fahişenin özenti davarı itin eniği pezevenk köppek piç

  input: zöt
  response: seni eşcinsel seni, soysuzun devşirme eniği dümbüğün dölü kelp oğlu kelp piç piççik

  input: gak
  response: özenti devşirmesi matador yamyamı çaşıt (bu ne lan?)

  input: guk
  response: bre ezik, büzük, başı önde yürüyen özenti zibidi, sizi gidi piç isa'nın eniklerininin kültür emperyalizmi etkisinde kalmış haçlı ruhlu özenti kopuklar sizi [oooha! - http://www.atsizcilar.com/…encligi-5.html#post96513 ]

  bir gün de bir şeyi insan gibi anlatmaya kalkıştığında ne tür bir exception fırlatacak çok merak ediyorum. valla bak.
 • sarf ettiği hayalgücünün sınırlarını zorlayan hakaretlerle, onbinleri atsızcılar com bağımlısı yapmış şahıs, neşe kaynağımız.

  "özenti devşirmesi matador yamyamı çaşıt" bir gök yeleli bozkurt yapımı.

  heyt bea, yürü be kim tutar seni.
  (bkz: madem türksün küfret ürksün)
 • (bkz: ayrıl da gel)
 • gerçekten de yazılarından yansıttığı gibi bir ruh hali varsa görüldüğü anda sokak değiştirilmesi vaciptir.

  çocukluğuna inelim;

  baba: oğlum git şu bakkaldan bir gaste al da gel.
  g.y.b: bir türkçü asla emir almaz çaşıtlık yapma.
  baba: ne diyorsun ulan sen?
  g.y.b: aptal aptal sorular sorma. ne dediğimi anlayamadıysan burada işin yok, sen git 4 harfliler gelsin.
  baba: hanım katanamı getir
  g.y.b: bir türkçüyü japon kılıcıyla öldüremezsin, hun yayı yok mu?
 • bir kızılderili ismi
49 entry daha

hesabın var mı? giriş yap