şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe a2 takımında oynayan orta saha oyuncusu. 1992 doğumlu. oyun stili ve fiziksel görünümüyle emre belözoğlu'nu andırmaktadır. galatasaray altyapısında olsaydı epey parlardı diye tahmin ediyorum.
  • fenerbahce a2 takımının en goze batan oyuncusu. emre belezoglu ile arda turan karısımı bir stili var. emre gibi vucudunu iyi kullanıp arda gibi iceri kat edisleri cok iyi. ayagından top almak adeta imkansiz gibiydi bugun. calısmaya devam ederse onu acık.
  • 2-3 sene sonra şu anda anadolunun bağrında bir yerlerde top koşturan bir futbolcunun bonservis bedelinin üzerine bonus olarak verilmesi muhtemeldir. altyapıdan gelen oyuncu başka ne işe yarar ki?
  • 2009 17 yaşaltı dünya şampiyonasında oynanan kosta rika maçında, attığı enfes golle dikkat çekmiş oyuncudur. fenerbahçe altyapısında oynamaktadır. hızı ve tekniğini geliştirerek futbolunu olgunlaştırmayı başarırsa enfes bir futbolcumuz olacaktır.
  • 2010-2011 sezonu için a takımla beraber belçika kampına dahil edilmiş olan genç yetenek. geçen sezon 1 lig ve 1 de türkiye kupası maçlarında a takımla birlikte 19 kişilik kadroya dahil olmuştur. aykut hocanın gelişiyle beraber inşallah böyle yetenekleri daha çok duyar ve görürüz.
  • fm 2010'da birkaç sene sabredilirse canavar gibi oynayan topçu. şimdi ilk sene bu delikanlıyı affiliated club'ımız olan sivasspor'a gönderdik, orda epey bir oynama fırsatı buldu. bir sonraki yıl evropa'dan taliplileri çıktı, gene kiraladık, taş gibi oldu. lakin şöyle bir arızası var; 2014 senesinde 'ben bu takımda sürekli ilk onbirde oynamalıyım' diye huzursuzluk çıkarmaya başladı, ben de sattım. tamam gökayım; bizim evladımızsın, aslansın, cansın falan ama 25 milyon avroluk brezilyalı bernardo var o mevkiide, feverana gerek yok.

dilerim -o isyan hariç- fm editörlerini yanıltmaz. bir de, sanırım denizlilidir kendisi.
  • kendisi denizlili olmakla beraber, liseden bir arkadaşımın da kardeşidir. ailece takip ediyoruz kendisini.
  • okan alkan'dan sonra gözlerin çevrildiği, beklentinin arttığı oyuncu.

(bkz: merakla bekliyoruz)
  • selçuk'un yokluğunda şans bulmasını ve kendini göstermesini bekliyorum. kenarda ona güvenen ve onu oynatma ihtimali yüksek olan aykut kocaman varken, bu şansı kaçırmamalı.