şükela:  tümü | bugün
  • insanların makyajlı-makyajsız hallerine şaşıran insanların ekseriyetle kız arkadaşı olmamış erkekler ve ne kadar makyaj yapsa da güzelleşemeyen kadınlar olduğunu sanıyorum.

ünlü veya değil insanlar böyledir. bir insanı ilk görüşmelerinizde makyajlı gördüyseniz ilk makyajsız gördüğünüzde size çirkin gelir. eğer ilk görüşmelerinizde makyajsız gördüyseniz, ilk makyaj yapışında "vay be güzel kızmış" etkisi yaratır. makyajın gücü*
  • ulan demekki bana bunlara yapılan makyaj yapılsa, brad pitt'in fight club'taki hali olucam
  • gayet normaldir hatta makyajla ne kadar yaş aldığını göstermiş haldir. sadece biraz kapatıcıya ihtiyacı var hepsi bu.
  • bi kendime baktım bir de gökçe bahadır'a.. kadın benden en az 6-7 yaş büyük ama onca normalde yaptığı makyaja ve çalıştığı tempoya göre benden çok daha iyi görünüyor.

zira gece uykusu cildin en yakın dostu. bu insanlar saat kavramı olmadan çalışıyorlar. yüzlerine kamera, ışık vs. derken tonla pudra ve kapatıcı basılıyor.

tüm bunlara rağmen gökçe bacı gayet iyi görünüyor. bok atmayın.
  • (bkz: sarah connor)
  • leyla tekin'in başına gelenler sizin başınıza gelse ulan ekşi sözlük nick ve şifrenizi unutursunuz. iyi bile dayandı.

(bkz: yaprak dökümü)
  • gayet güzeldir. mistir. makyajsız gezecek özguveni öpülesidir. televizyonda alıştınız al yanak, kiraz dudak, eşek göz. biz böyleyiz beyler haberiniz olsun.
  • makyajlı halinden daha güzeldir.
  • oh be mis gibi. yapmayın makyaj. duru temiz sağlıklı olun.
    saçlar fön istiyor ama. o başka.
  • (bkz: yıpranmışıyla da çıkarım)
    bence makyajsız hali de güzel..
    gökçe beni bul yiğidim.