• insanların makyajlı-makyajsız hallerine şaşıran insanların ekseriyetle kız arkadaşı olmamış erkekler ve ne kadar makyaj yapsa da güzelleşemeyen kadınlar olduğunu sanıyorum.

ünlü veya değil insanlar böyledir. bir insanı ilk görüşmelerinizde makyajlı gördüyseniz ilk makyajsız gördüğünüzde size çirkin gelir. eğer ilk görüşmelerinizde makyajsız gördüyseniz, ilk makyaj yapışında "vay be güzel kızmış" etkisi yaratır. makyajın gücü*
  • gayet normaldir hatta makyajla ne kadar yaş aldığını göstermiş haldir. sadece biraz kapatıcıya ihtiyacı var hepsi bu.
  • (bkz: sarah connor)
  • leyla tekin'in başına gelenler sizin başınıza gelse ulan ekşi sözlük nick ve şifrenizi unutursunuz. iyi bile dayandı.

(bkz: yaprak dökümü)
  • gayet güzeldir. mistir. makyajsız gezecek özguveni öpülesidir. televizyonda alıştınız al yanak, kiraz dudak, eşek göz. biz böyleyiz beyler haberiniz olsun.
  • oh be mis gibi. yapmayın makyaj. duru temiz sağlıklı olun.
    saçlar fön istiyor ama. o başka.
  • fotoğraftan kanı donan, şok olan, bayılan, fenalık geçiren, üstünü başını paralayan yazarların entrylerinin köşesinde gündelik hallerini yansıtan fotoları belirseydi keşke.
  • gümbür gümbür bir haldir. bir çok yaşıtı plastik gezerken gördüğüm kadarıyla o gerçektir. ayrıca kendisi hayattan keyif alan, kompleksleri olmayan (makyajsız çekmeyin ulan demediğine göre) ve zarif bir hanımefendi olduğunu her fırsatta belli etmektedir.
  • gökçe hanımın makyajsız hali çok güzel; fakat fotoğrafta bundan daha güzel bir şey var bence: makyajsız görüntülenmekten çekinmemek.

harikasınız vallahi, yine çok sevdim sizi çok.

not: yaprak dökümü'ndeki pembe mantolu aşırı üzgün hali de çok güzeldi, doğallık hanfendiye çok yakışıyor.
  • bir oyuncunun tipik bir makyajsız halidir fazla büyütmeyin. bu kadın yıllardır ekran önünde. gökçe bahadır gibi yıllardır ekran karşısına çıkan oyunculara yapılan makyajın haddi hesabı yok kat kat fondöten ve pudra sürüyorlar bir de üzerine filtre uyguluyorlar. bir de gökçe gibi kendisine çok iyi bakan 40 yaşına merdiven dayamış bir kadından söz ediyoruz. sallayanları 35’ten sonra da er meydanında görmek isteriz.

sen buradaki dangalaklara bakma gökçe abla fiziğin taş gibi. özellikle bacaklar yıkılıyor shdjsjdksls. buraya soru-cevap’a gel de beslenme ve spor programını alalım. saçları sönük ve çabuk elektriklenen bir saç modeli olduğu için çabuk bozuluyor benim saçlar da böyle zar zor şekil alır o yüzden kendisini çok iyi anlıyorum.
hesabın var mı? giriş yap