şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadın dizisindeki ceyda. eğlenceli bir karakter, iyi oynuyor, sahnelerini seviyorum. sesi de çok güzel:
    https://www.youtube.com/watch?v=kdlg0k6xkjk daha çok şarkı söyletilirse seviniriz.
  • fox'ta yayınlanan kadın dizisindeki başta uyuz oldunan ama tanıdıkça nevi şahsına münhasır karakter ceyda'yı oynayan güzel sesli, yetenekli oyuncu.

akademi 35buçuk'tan mezun, tiyatro yapıyor aynı zamanda senaryo yazıyor imiş.

bilgiler burada
  • çok yetenekli, çok çalışkan, çok iyi kalpli, çok disiplinli, çok güzel...
    bir oyuncu için olması gerekenlerin bütünü..
    kısa zaman sonra gerçek yerini bulacak..
    çok şeyler söylemeye gerek yok..
    geliyor.
  • çok tatlı bir kadın. çok yetenekli. iyi bir oyuncu, tiyatrocu ve sesi mükemmel. arabesk şarkıları o yumuşak sesiyle yorumluyor da kendinizden geçiyorsunuz.

şu aralar fox da kadın dizisinde oynuyor.
  • kadın dizisinden sonra yıldızı parlayacak * oyuncu.
    izlediğim en başarılı “pavyonda çalışan kenar mahalle kadını” karakteri olabilir ceyda.

kendisini bu diziyle keşfettiğime çok memnun oldum.
    yolu açık olsun.
  • bazı fotolarında ya yüz hatlarından ya da çekilen açıdan dolayı rojda demirer'e çok benziyor. yani ben çok benzettim.

iyi oyuncu. sesi yumuşacık ve orta-pest tonlarda. harika :)
  • çok iyi oyuncu. kadın dizisi genelde evde açık oluyor, dramından da senaryosundan da hiç hazzetmedim ama ceyda'nın olduğu sahnelerde dönüp bakıyorum. diziyi yükselten bir enerjisi var.
  • biraz önce televizyonda kadın diye bir dizinin ağlamalı zırlamalı bir sahnesinde denk gelip oyunculuğuna hayran kaldığım kişi. resmen döktürdü ki dayanamayıp kimmiş bu diye google'da adını arattım.
    kendisini bu vesile ile de tanımış oldum.
    türk televizyonlarında gördüğüm açık ara en yetenekli kadın oyuncu olabilir. *

doğru tercihler yaparsa bu yetenek ile adından çok söz ettirir.