şükela:  tümü | bugün
 • kaplan'da eğitim danışmanı olarak çalışmıyor muydu diye sordurtan kişi.

  böyle güzel ad soyad kombinasyonları hiç unutmam.
 • chp gençlik kolları uluslararası ilişkiler komisyonu başkanı, galatasaray lisesi ve galatasaray üniversitesi hukuk fakültesi mezunu tatlı mı tatlı insan. komisyon başkanları arasındaki tek kadın olması da yaşadığımız ataerkil toplum göz önünde bulundurulduğunda dikkat çekici bir başarıdır.

  yakın gelecekte hem mesleğinde hem de genç yaşında aktif olarak katıldığı siyasette çok iyi yerlere geleceğini bildiğim, buraları er ya da geç entry doldurtacak olan insan aynı zamanda. başlığını açmış olan kişi olmak güzel, hayatta bana ailem kadar yakın olması ise daha da bir güzel.

  şu sıralar yes'te yeni seçildiği görevi dolayısıyla bana (biraz daha dışarıdan bakan biri olarak) sorarsanız tatil tadında, kendisine sorarsanız aşırı yoğun programından dolayı kafasını kaşıyamadığı yurtiçi ve yurtdışı ziyaretler gerçekleştiriyor, kolay gelsin dileklerim kendisiyle.
 • bu sabaha karşı tamamlanan 36. olağan chp kurultayı'nda delegelerin oylarıyla parti meclisi üyesi seçilmiş mütevazi kişilik.

  yeni görevinde başarılar diliyor, partiye iyi gelmesini diliyoruz.
 • bugün medyascope'ta canlı yayında chp'nin geleceğiyle ilgili merak edilen soruları tipik chp diliyle yanıtlamıştır.

  kadın olması genç olması vs. açısından şeklen farklı olsa da söylem açısından chp myk'nın 50+ amcalarından bir farkı yok. umarım gelecekte bu konuda risk alabilir, yoksa ilerde sadece bi ara kılıçdaroğlu'nun eşitlikçi imajını desteklemek için genel başkan yardımcısı yaptığı ama adı bile hatırlanmayan genç kadın hukukçu olarak anılacaktır.

  röportaj