şükela:  tümü | bugün
  • kalben , deniz tekin bu kadar prim yaparken bu güzelim kızcağız neden prim yapmamış hayret ettiğimdir.
    aşk beni bulunca , buraları hep aşk entryleriyle dolduracağım. ama aşk beni bulmuyor, şimdilik şarkısını dinliyorum.
    siz de dinleyin.
  • cesur ve güzel dizisi sayesinde haberim olan şarkıcı.

bu diziler bazen işe yarıyor.
  • başarılı.. spotify'daki üç şarkısını dinleyip, goldfrapp - felt mountain albümüne geçiş yaptım. böyle 70'ler, ennio morricone'ler filan sinematik bir tada büründürdü kendisi beni.
  • londra da yaşayan, ilk klibini çekmiş farklı sesi ve tarzıyla dikkat çeken güzel insan, güzel komşu buyrun yuregini katttığı sesiyle sizede komşu olsun dinleyin, dinlettirin.
    https://m.youtube.com/…tube.com/watch?v=7rvoc8s5q-q
  • geçmişten gelen bir sesi var ama bir o kadar da gelecekten.
  • ara ara nükhet duru'nun gençlik sesinin tadını bulduğum, müziklerini bond müziklerine benzettiğim dinlemesi keyifli sanatçı. söz ve müzikler de onun ya, gitar da çalıyor ya. bayılıyorum
  • bu kadının işlerinde şöyle bir hava var;
    depresyona giriyorsun üstüne orta kalınlıkta sütlü kahve bir battaniye örtüyorlar. akşamdan kalma bir mutsuzluk var yüzünde, ağzında izmarit tadı, sana ılık süt getiriyorlar. sonra televizyon açık ve saçma sapan bir program var. herkes çok aptalmış diye kumandanın kırmızı tuşuna basıp uykuya dalıyorsun. üzül ama üşüme. üzül ama uykuya bırak kendini.
  • 70'lerde yaşamış olsa en az 3 çağan ırmak filmine soundtrack olacak şarkılara sahip abla.
  • ilk keşfettiğim an, hadi beni boşver de asıl o eski jenerasyonun müzikal birikimini özümsemiş biri ne düşünür acaba diye merak edip, babama dinletmek için acayip sabırsızlandığım harika bir karakteristik ses.