• gürültülü, full loudness ve full kompresör basılmış hazır loopların dönüp durduğu ve adına müzik denen şeylerden sıyrılıp sakin, retro, analog ve "gerçek" bir şeyler dinlemek isterseniz kesinlikle tavsiye edeceğim şarkıcı. son albümünden olala şarkısını çok beğendim.
  • bu kadının işlerinde şöyle bir hava var;
    depresyona giriyorsun üstüne orta kalınlıkta sütlü kahve bir battaniye örtüyorlar. akşamdan kalma bir mutsuzluk var yüzünde, ağzında izmarit tadı, sana ılık süt getiriyorlar. sonra televizyon açık ve saçma sapan bir program var. herkes çok aptalmış diye kumandanın kırmızı tuşuna basıp uykuya dalıyorsun. üzül ama üşüme. üzül ama uykuya bırak kendini.
  • şarkılarında ki retro tarzı yakalarsanız bir hayli seveceğiniz sanatçı. öyle ki belli bir süre dinledikten sonra gözlerinize sepya filtre ekleniyor ya da ben öyle hissettim enteresan.
  • geçmişten gelen bir sesi var ama bir o kadar da gelecekten.
  • londra da yaşayan, ilk klibini çekmiş farklı sesi ve tarzıyla dikkat çeken güzel insan, güzel komşu buyrun yuregini katttığı sesiyle sizede komşu olsun dinleyin, dinlettirin.
    https://m.youtube.com/…tube.com/watch?v=7rvoc8s5q-q
  • içine pikap kaçmış yetenekli insan. şu ülkede müzik adı altında yapılan kakofonik işlere inat kendisinin muhteşem şarkıları daha fazla dinlenmeli, eşe dosta tavsiye edilmelidir.
  • başarılı.. spotify'daki üç şarkısını dinleyip, goldfrapp - felt mountain albümüne geçiş yaptım. böyle 70'ler, ennio morricone'ler filan sinematik bir tada büründürdü kendisi beni.
  • gerçekten müzik yapan, son 10 yılda gördüğüm en retro sese sahip olan şarkıcı. bayıldım sesine dinleyin dinletin. tavsiyem "yalan", "neyleyeyim" ve "bilmece"
  • devrik cümleleri, ponçik aksanı ve şarkılarındaki gitar tonlarıyla beni benden alan müzisyen kişilik.

dinlenilesidir.
hesabın var mı? giriş yap