şükela:  tümü | bugün
  • marmara üniversitesi atatürk eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği anabilim dalı öğretim görevlisi. ileri okuma becerileri, ileri yazma becerileri, araştırma becerileri, dilbilgisi gibi dersleri okutur. derin atayla birlikte yazdıkları çok sayıda makalesi vardır. american-british karışık aksanı zaman zaman dikkat çeksede işini güzel yapan hocalardandır kendisi.
  • marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünün ne zaman nasıl davranacağı kestirilemeyen hocalarından biri. ders sırasında minyon yapısından dolayı genelde arka sıralardan pek görülmezdi. üç yıl boyunca düşünüp anlamlandıramağımız acaip bir aksan ile ingiliz aksanı karışımı ingilizcesiyle söylediği löööönin*, tiiçin *, ööökey * gibi kelimeler yıllar geçse de akıldan çıkmaz.
  • güleryüzlü, anlayışlı, sevecen hatta sempatik bile diyebilirim. okul çıkışlarında son dersine denk geldiyseniz "karşıya gideniniz varsa benimle gelsin" derdi. seveni de sevmeyeni de çoktu bölümde. derin atayın ona olan destek ve güvenine rağmen kendisinden isteneni ve bekleneni veremediğini düşündüğüm akademisyendir.
  • marmara üniversitesi'nin imkanlarının elverdiğince güzel işler yapmaya çalışan ingilizce öğretmenliği bölümü hocası.

teknolojinin ders öğretmede kullanılmasına bayılır ancak teknolojiyi kullanırken kesinlikle bir nedeniniz olmalı, kullanmış olmak için kullanılmasından hoşlanmaz. (bkz: give a reason)

bölümün nadide hocalarından biridir, ders esnasında ve dışında çok samimi ve güleryüzlüdür.

şahsi fikrimce marmara elt gelişecekse, gökçe kurt'un bunda katkısı büyük olacaktır.
  • yüzünden gülücüğü eksik etmemesine rağmen asla anı anına uymaya marmara elt hocası
  • bölümde 3. senemdeyim ve bu hocayı çözdüm. yöntemi şöyle; 1. sınıftayken öğrencilerini adamakıllı korkutuyor, not ve devamsızlık hususu hakkında çok ciddi bir gerilim veriyor, kendini dinletmesini de biliyor. böylece öğrenciler makarayı kukarayı bırakıp, "shit's about to go down" şeklinde düşünerek harbiden de dersine büyük bir ciddiyetle katılıp dinliyorlar. ama yıllar geçtikçe ve öğrencilerle daha fazla vakit geçirip yüzleri tanımaya başladıkça, o gerilimi, o ciddiyeti, öldürücü bakışları falan bırakıyor ve gayet samimi, güler yüzlü, tatlı birine dönüşüyor. tabi o şevk, o ders anlatma, o dersi ciddiye almalar falan tamamen aynı. helal demek istiyorum kendisine.

not: çok şirin giyiniyor ve saçlarına, genel dış görünümüne karşı bölümün diğer hocalarına kıyasla çok daha özen gösteriyor.
  • aynı soyada sahip olduğumuzdan ötürü çoğu arkadaşıma akrabayız derdim:) tatlı hocadır ve epey kuralcıdır. bir ödevimi yaptığım halde sistem kaydetmemiş. gittim yalvardım yakardım, 30 puanımı kırdı ortalamam 2.49 ta kaldı :)
    sevgiler gökçe hocacım.
  • canım hocam benim. kendisi acayip derecede hayvansever ve okulun hayvanları koruma kulübünün danışman hocalığını üstlenmiştir.(bkz: mühak) kendisi şu zamana kadar tanıdığım en yapıcı hoşgörülü ve samimi insandır. biz de emeğiniz büyük hocam saygılar ve sevgilerimle.