şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kedisinin kayıp ilanıyla isminden haberdar olduğum youtuber.

  bakırköy zuhuratbaba'da gören eden varsa lütfen iletişime geçsin:
  https://www.instagram.com/…xet/?taken-by=gokceslife
 • dans videoları çekene kadar çok severek takip ettiğim youtuber. hele o sevdiği şarkıları çekerken girdiği fake tripler :( seni olduğun gibi seviyorduk gökçe reyiz.
 • 432.000 abonesi olduğu hâlde ekşi'de yorumları düşmemiş vatandaşımız.

  gülben ergen'le çektiği video bile şu an ancak 14.000 izlenmiş ve 1,3 bin "beğeni" alabilmiş, yorum yapma hakkı da kapatılmış.

  gülben ne zaman, neden, neye özendi de bu çok da tanınmayan kızın videosuna konuk olmayı kabul etti ve kızın ne gibi bağlantıları oldu da gülben'e kadar ulaşabildi muallak. çünkü gülben kızın evine gelene kadar konsept bile belli değilmiş. ayrıca kamera öncesi sözde simit yerlerken; gereği kadar kaynaşamamış olmalılar ki, kamera önü enerji uyumlarından eser yok.

  kadın "bal maskesi" diyor, "yaş maya maskesi" diyor, "yüzümü sodayla yıkıyorum" diyor. mö 1800 yılından kalmış bu tür google bilgilerini gökçe duyunca yalandan "a-aa" diye tepki vermiş. sanırım yapmacıklık, rol ve yalaklık konusunda gülben'in yolundan gidiyor.

  sırf merakımdan devamını izlemeye çalışacağım. ama aralarındaki rezalet uyumsuzluk, gülben'in yapaylığı ve gökçe'nin yalaklığı videoyu sildirecek düzeyde.