• kedisinin kayıp ilanıyla isminden haberdar olduğum youtuber.

bakırköy zuhuratbaba'da gören eden varsa lütfen iletişime geçsin:
    https://www.instagram.com/…xet/?taken-by=gokceslife
  • dans videoları çekene kadar çok severek takip ettiğim youtuber. hele o sevdiği şarkıları çekerken girdiği fake tripler :( seni olduğun gibi seviyorduk gökçe reyiz.
  • new york' ta yaşarken keşfettiğim, biraz peltek konuşsa da makyaj tüyolarını sevdiğim bir youtuber' dı. oradaki eğitimini bırakıp, çoğu insanın sahip olmak için kendini paraladığı fırsatları elinin tersiyle itince acaba nişanlısından ayrılmanın bunalımı mı diye düşünmüştüm. ama sanırım öyle değilmiş, türkiye' ye dönmeyi istemesinin tek nedeni sanırım markalarla çalışmak, amerika' da yabancı markalarla bu şekilde çalışamıyordu çünkü. üstelik tavırları da iticileşti, bu yüzden izlemeyi bırakmıştım. instagram' da keşfette gülben ergen' le video çektiğini görünce de "ne alaka?" oldum bir an.
  • buraları görür diye yazıyorum. en son videosunda beline terletici kemer mi neyim almış. gökçe sen spor yapan bilinçli hatunsun bu fikri kim verdi kim yağ yakar dedi sana ve sen nasıl inandın inanamıyorum. o belin terlediğinde belinin ince görülmesinin sebebi o bölgeden attığın fazla su. sen su içtiğinde tekrar geri gelecek o. boşuna eziyet etme kendine.
  • efsane squat.
  • meraktan sayfasını ziyaret ettim, işi bilenler ayrıntılı söyleyebilir mi ev sporu videosunda squat yaparken omurgasını sanki hyperextended konuma mı getiriyor yoksa ben mi öyle gördüm?

sanki birada hip raise yaparkende aynı duruma sokuyor gibi omurgasını.
  • liseden bir üst sınıfımdı. aydın doğan lisesinden mezun olan bazılarımız nerelerde, ben nerelerde. bir squat yapamadık :)
  • cringe reis
    maşallah şarkısı korkunç. irem derici’nin götüyle güldüğüne eminim ama ispatlayamam
hesabın var mı? giriş yap