• kıyamam gözleri boncuk boncuk olmuş :'(

götverenin, pardon oyverenin tek olsaydım az daha inanacaktım :/
  • o koltuktan indikten sonra ortaya çıkarılacak yolsuzlukların yaptırımından korkan bir adamın haykırışı. çok eğlenceli lan! başgan sen bu hallere düşecek miydin.
  • o kadar milim milim hesaplanmış ki ağlarken bile söyleyeceği şeyler için kağıda bakma durumunu içerir. ağlama bu ya, en içten duygu görüntüsü. hesabı kitabı mı olur.
  • "....anla işte halimizi, halinizi..." diye cevap verilecek durum.
  • içimi burkultan duygu anı...

beyler :(
  • son çırpınışlardır. bir ankara'lı olarak karşısında bu seçimlerde çok güçlü bir cephe var. solcusundan sağcısına herkes mansur yavaş paydasında buluşmuş durumda.
  • ana!

şaka sandığım görünce hüloğğğğğğ.... dediğim olay!

iş bu melih'in suratında o pis sırıtması yok ise mansur yavaş alır bu yarışı.

inşallah dinimiz, amin!
  • mağduru oynayarak oy toplamaya çalışma çabasıdır.

korkuyorum sözlük bu hükümet 30 martta istediği gibi sonuç elde edemezse kendi kendine darbe bile yapabilir.
  • gerçekten şu aciz halini gördüm ya gideceğine inancım tam artık. sanırım kendisi de anladı gideceğini son çırpınışları yapıyor. ama o kadar cılız bir çırpınma ki hani ceylan yakalandığında ilk bir iki çırpınışı çok güçlü olur sonra da cılız biz hareketle bırakır kendini. aha işte bu hareket aynen öyle olmuş.

sen asıl devir teslim yaparken yolsuzlukların bir bir çıkınca nasıl ağlayacaksın onu düşün ..

tanım: komik bir ağlayamama şekli.
hesabın var mı? giriş yap