şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sabah sabah dumur olmama neden olan vahşi yaşam olayıdır.
  ofiste çayımı yudumlayıp, bir taraftan da haberlere bakarken irfan değirmenci nin son videosu düştü önüme. kendisi gökçek'in rüküş hayali ankaparkın haberini yapmış kanalında.

  videoda parkın maliyetinden, boşa giden paralardan vs bahsetmiş ancak benim en çok dikkatimi çeken olay dinozor kemiren kargalar oldu. çiftliğin kargaları, koskoca diplodocus türü (sanırım) dinozoru canlı canlı yemiş.

  diğer bir dikkat çeken nokta milyonlara mal olan çin malı dinozorların dandikliği. çelik hasır üzerine bez kaplama. buradan eski başkana bir alkış gönderiyorum.

  https://youtu.be/pcjeotevms8?t=129
 • kargaların bizim vergilerimizi yemesidir. gökçek paşalar gibi kenara çekilmiş servetinin sefasını sürmektedir ve tek derdi osman'ın siyasi geleceğidir.

  ha oğlu da bu saçma istekten vazgeçerse tamamen rahata erer ve dünya kazan o kepçe dolaşır durur.

  lakin bizim vergilerimizle yapılan milyar dolarlık saçmalıklar böyle çürür gider ve bu gökçek hiç utanmadan beyaz tv'ye çıkıp hepsi özel girişim olan eğlence parklarını gösterip ben de yaptım diye anlatır.
 • daha durun bakalım mansur yavaş gelirse, geçmiş hesaplar incelenirse daha ne yolsuzluklar ortaya çıkacak . zaten bütün çabası bunun olmaması şu an.
 • “dinazoru kim yedi?” şeklinde twit gelebilir.
  (bkz: fışkiyeyi kim kırdı)
 • şaşırtmayan yeme.

  o değilde dün haber vardı, ankara'nın trafiği dünya'nın en kötü trafikleri listesinde 11. sırada yer almış.

  hani şu devamlı olarak "ama düzenli şeer, drafii yohk ehehe" diye gevelenen başkentimiz.. 11!

  olmayan trafiği sorun haline getiren, vatandaşın vergilerini kargalar tarafından yenecek dinozorlara yatıran melih gökçek ve onun paralı trollerine bende buradan selamlarımı yolluyorum.

  aferin size aferin. kafası çalışmayan vatandaşı iyi üttünüz!
 • türk siyasetinin özeti olmuş.

  pastayı bir kişi yer, kalan kırıntıları çevresindeki kargalar.
 • amerika'nın manhattan ilçesinden seçimi ak partiye kaybettirmek için gönderilen kargalardır.

  fetöcü kargalardır.

  cehape ile hdp işbirliğinin emperyalist kuzgunlarıdır.
 • umarım linç yemem

  gökçekten nefret ederim, çünkü otobüslerin olan servislerini kaldırmış, beni mağdur etmiş bir belediye başkanıdır. fakat 80 milyon kişinin yaşadığı ülkede 1 tane bile doğru düzgün roller coster olmamasını anlamıyordum gökçek bunu görmüş demek ki bir park yapmış, çok eleştirecek bir şey göremiyorum ben bu elemanın dinazor takıntısı dışında.

  akp zaten 5 senede milyarlarca doları (bak tl demiyorum) yemiş, olmayan milyarlarca doları da gençlere borç olarak bırakmış bir parti. 1.3 milyarı tl'yi 15 dakkada yerlerdi o kapasite mevcut. gökçek en azından insanların biraz eğlenebileceği bir park yapmak istemiş.

  tamam israf ama en azından o paraya cami yapılmasından, 200 tane imam hatip açılıp arapça saçmalayan zombiler yetiştirilmesinden iyidir diye düşünüyorum.

  açıp işletirlerse en azından bir kısım insana bir iş vermiş olurlar paralarının da bir kısmını kurtarırlar. depresyona girmiş insanlara da belki 1 gün olsun biraz eğlenme imkanı vermiş olurlar.