şükela:  tümü | bugün
  • yahu hiç mi utanmak yok, 23 yıl belediye başkanlığı yaptın ilk yağmurda yeni yönetimi suçluyorsun.

https://twitter.com/…cek/status/1138829873844297729

--- spoiler ---

biz eryaman stadını yaptık... yeni yönetim etrafını havuz yaptı :) ama merak etmeyin... ankara’nın takipçisiyim... yaza yaza zorla da olsa düzelttireceğim...
    --- spoiler ---

adam 23 yıl başkanlık yaptı ama altyapı sorunları için 2-3 aylık yeni yönetimi suçluyor; şaka gibi.
  • “gezi zekalı.
    ben yaptığımı 4/4’lük yaparım. bugüne kadar hep böyle...
    inşaatı belediye başkanlığından ayrıldığımda yarim bıraktım.
    mustafa tuna ve mansuryavaş devam etti.
    suç niçin bende?”

altına yorum yapanların pek çoğuna da yukarıdaki metni kopyalayıp yapıştırmış melih başgan. hey allaam yaa
  • sen hele bir açıkla
    sen neden görevden alındın.
    o sele gelince sorumlusu sensin, artık sana inanacak insan tipi çok kalmadı. o battı çıktılar her yağmurda suyla doluyordu değil mi sen başkanken.
  • sanki mansur yavaş döniminin 3. yılında sel bastı ankara'yı amk. gram zekası olmayan bi mal tarafından yönetilmişiz bunca sene aha bu da kanıtı..
  • kendisi beni twitter’den engellediği için cevabımı buradan yazayım, mutlaka okuyordur*

evladım olsan kaleci eldiveniyle severim seni,düşün.
  • cevabı fışkiye başgan yazmamış. o yazsa tamamını büyük harfle yazardı.
  • 16 haziran 2011'deki felaketi de üstüne almadığı için çok şaşırmadığım olay. bakın arkadaşlar ankara'daki neredeyse tüm alt geçitler her yağmurda suyla dolup taşar.
    o zamanki olay için de i. melih kendisini savunmuş ve yaşananların altyapıdan kaynaklanmadığını söylemişti.

haber ve açıklamalar için

video link

ankara'ya en yakın deniz 280 km uzaklıkta ama olaya balık adamlar müdahale ediyor. şaka gibi.

bir de çıkmış utanmadan hala başkalarını suçlamaya devam ediyor. belediye'nin mevcut borçları için eski dönemi mesul görüyordu. su baskınları için ise 1 ay öncesine kadar akp'de olan ve 20 yıldır yönettiği belediye döneminin ise hiç suçu olmadığını savunuyor.

sanırım yapmaya çalıştığı şey şu. muhaliflere kafayı yedirmek suretiyle cezai ehliyetlerinden mahkum bırakıp, oy kullanamayacak hale getirmek. cidden şeytanın aklına gelmez.
    bravo i. melih.

final notu: şu ülkede her şey olabilirsiniz ancak rezil olamazsınız.