• hiç ihtimal vermiyordum ama gerçekten baya baya bir eleştiri söz konusu, bütün daire başkanlarının altına makam arabası falan diyor spiker. hükümetin azılı savunucu kanalı 2 ay içinde bir muhalefet kanalına dönüşmesin?

edit: dönüşmedi.
  • erkan tan'ın nasıl vaziyet alacağı merak konusu. mehter'i eline vermesinler sonra.
  • kıyametin habercisidir.

bunlar kolay kolay muhaliflere koz olacak şekilde birbirlerini eleştirmezler. çünkü en büyük korkuları iktidarı kaybedip muhaliflere kaptırmak.

bu şekilde bir medya savaşı başlarsa gemileri yakmışlar demektir, ve farklı hesaplar sözkonusudur.
  • demek kiateş olmayan yerden duman çıkmaz.
    özdeyişi doğrudur.
    yolcudur abbas, bağlasan durmaz.
  • an itibarıyla gözlenen bir eleştiri yoktur.

ancak megötö (melih gökçek tö) veya sadece götö (gökçek tö) ilan edilmeyi gözü yerse epeyce rastlanılabilecek durum.

koda dökersek:

for each i
    if i.melih_gokcek in metal_yorgunları[]
    istifa(i);
    if istifa(i.melih_gokcek)==true
    then writeln("gökler verdi, gökler aldı")//writeln, alın yazısı anlamında kullanılmıştır
    else //yerse diye okuyun
    goto elestiri(bok_at)
    ..

not: @matar amas uko, "başgan bug bulursa döngüden çıkamayabilir" şeklinde uyardı. benim kod da bir yere kadar tabi... bug demişken ankara'nın bug'ları geldi aklıma. şöyle miydi sözleri:

"tweet attım yalın oldu da
    bir ucu (ibrahim)kalın oldu..."

(bkz: melih gökçek'in ibrahim kalın'a cia ajanı demesi)
  • ahahahhahahahahahaha
    ver mehteri ver. tüm kullanılıp atılan soytarılar için.
  • ankara belediye başkanının değişip değişmemesi , istifa mı etsin, biz mi atalım, soruşturma mı yapalım diye irdelendiği şu günlerde ihtimal vermediğim şey o kanalda akp'nin eleştirilmesidir..

eleştirme yoktur, ters manyal vardır , hedef saptırma vardır , gündem değiştirme vardır ama eleştirme yoktur..
  • melih gökçek istifa edip muhalefete başlarsa, aynı kanalda yorumcu olarak çalışan rok ne yapar acaba? diye düşündüğüm durum
  • gökçek istifa eder veya görevden alınırsa akparti küskünler kulübüne üye olur. küskünler kulübü zaten bir hazırlık peşinde yeni parti kurmak için öz güven arıyorlar onlara katılır. onlara öz güvende kaynakta olur. melih gökçek kazanamayacağı bir savaşı başlatmaz akıllı adamdır.
hesabın var mı? giriş yap