şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar tv kanallarında sıkça görülebilen, rahat tavırları ve mevzuu gereği aşırı derecede seksi bulduğum kadın doğum uzmanı ve cinsellik terapisti.
  • önce teke tek de sonra da tv8 de seda sayan'ın programından boy gösteren kadın doğumcu.
    http://www.divakadin.com/
  • duruşu, tavrı, konuşması, ses tonu, her şeyiyle aşırı dozda seksi bir kadın. hoş kadın, böyle gürül gürül. her şey tadında'da çıkacak birazdan. programın reklamı gibi oldu ama öyle bir niyetim yok.
  • memlekette psikolog, psikiyatrist, psikoterapist kalmamışçasına aldığı 2 sertifikayla cinsel terapist ünvanıyla tv gezen doktorluğu nedense yeterli bulamamış bir hatun. mis gibi mesleğin var, bir çok rahatsızlığın temelinde psikolojik sorunları görmen de çok güzel, bu sana çok iyi bir doktorluk ve iyi bir yönlendirme becerisi sağlayacakken yok illa terapistlik, peki canım.

edit: haydar dümen idolümüz de dedi, tam oldu.
  • haydar dümen'in bir ayağı çukurda, bu alanda da iyi ekmek var diyerek bu işe girdiğini düşündüğüm kadın doğum uzmanı. ha birde böyle sarışın, güzel filan ekranlarda yer almasında onun da etkisi olabilir.
  • güzel bir dr. allah sevdiklerine bağışlasın ne diyeyim başka.
  • gündem özel programının aşk, cinsellik vs. yani ilişkilerle ilgili olan bölümlerine renk katan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı abla. kidö:

bilgi güvenilirliği: 71
    yorum gücü: 55
    aşmışlık: 67
    sempatiklik: 40

ortalama: 58.25
  • arifin manchester'a attığı golü ararken kendisine rastladığım doktor...

bu ne be kardeşim...
  • kadının instagram'ında ruhu kararmış o kadar kezban var ki anlatamam... kadın sadece bilgisayar çizimi bir vulva resmi koymuş ameliyatı anlatmak için... bu mallar, yok orası avret yeriymiş, orası kadının hazinesiymiş, herkes görürmüş çok ayıpmış. ya kadın jinekolog ve jinekolojik ameliyatı ya da doğumu açıklarken burun mu koyucaktı diyorum. diyo ki kadın "ama burun örtülen birşey değil ki kadının avret yeri örtüldüğü için çok ayıp" bildiğin süperzeka! kim vermiş bu köy peynirlerinin eline o interneti? kadın o hesapta bir de bunlara bilgi vermeye, laf anlatmaya çalışıyor. kendisini sabrından dolayı tebrik ediyorum.
  • youtube üzerinde kızlık zarı diktirmekten bahseden doktor. anlayamıyorum bir doktor nasıl sahtekarlığa yardım edebiliyor! bir insanın kandırılmasına nasıl yardım edebiliyor?

doktorun görevi hasta insanları iyileştirmek veyahut plastik cerrahi yapmaktır. kızlık zarının sağlıkla da estetikle de hiçbir alakası yok. sadece damatları kandırmak için yapılan bir şey, bu sahtekarlıktır. ayıptır yahu!