şükela:  tümü | bugün
 • akp milletvekili.

  devlet hastanesinde kan verme sırasında, tam kan vermek üzereyken kendinin kanının alınması için, koltuktan kaldırılan vatandaşın "bu yaptığınız çok ayıp, yapılıyor böyle şeyler ama bari bu kadar aleni yapmasaydınız" sözüne "been antalya milletvekiliyim" cümlesiyle açıklık getirmiştir.
  vatandaşın "biz de milletiz" açıklamasından sonra sinirleri bozulan ve protokolun hastanede önceliğinin olduğuna inanan vekil halen tbmm kadın-erkek fırsat eşitliği komisyonu üyesidir.
 • akp'lilerin antalya belediyesi'ni basması olayında menderes türel ile beraber başrol oynayanlardan biridir. belediye binasına girip kadın çalışanlara küfür ve hakaret eden, darp eden kadındır.
 • kadınlar plajının açılışını yaparken "pozitif ayrımcılık" diye bir naneden bahsetti. yahu bu pozitif ayrımcılık hikayesine zaten takık vaziyetteyim, bir de eşitlikten bihaber biri bunu dillendirince daha iğrenç duruyor. ayrıca bir ayrımcılığın, bir insanı cinsiyetinden dolayı bir yere almamanın neresi pozitifliktir. sanki lara plajında erkekler kadınları kovuyor, kadınlar denize giremiyorlar. girmiyorlarsa -giremiyorlarsa değil- kendi bilecekleri iş. gider cebinden plaj yaptırır, villa alır etrafına 2. kattan görülmeyecek şekilde duvar çektirir. örnekleri var. bunu devlet, belediye yapmaz.

  kadınlar plajı denilen şeyin adı devlet eliyle toplumun yozlaştırılmasıdır sayın enç. kadın erkek eşitlemesi öyle evlendiğin adamın soyadını kendi soyadının yanına alarak olmuyor. ona da kadınlar plajı açmak gibi şekilcilik deniliyor. tansu ciller gibi kocana soyadını verebiliyor musun, sen ondan bahset naylon eşitlikçi.

  pozitif ayrımcılığın ne olduğu hakkında bir kelime bilgisi varsa femen üyesi olayım. birde utanmıyor bu tabiri kullanmaya. yahu sınıf ayrımı yapıyorsun basbayağı kalkmış "pozitif ayrımcılık" diyorsun. yazık senin gibi sığ insanları "benim temsilcim" bu diye seçen antalyalılara, yazık. bak ne dedim "benim temsilcim" yani milletin temsilcisi. ha kendisini "milletin efendisi" olarak gördüğü üst entrilerde bahsedilmiş. belediye basmalar, belediyedeki kadın çalışanları aşağılamalar, küfür etmeler, kan verirken bile sıra adabı bilmemek ( büyük fırsat eşitlikçisi ) vs. vs.

  "kadının kırosu hiç çekilmiyor." mesela bak bu pozitif ayrımcılık.

  kendisini bir daha mecliste görmemek dileğiyle.
 • akp'nin en utanmaz, en ahlaksız milletvekillerinden sadece bir tanesidir. aylin nazlıaka'nın konuşması esnasında "botokstan görünmüyor gözlerin" şeklinde alçakça, sığı sataşmalarda bulunan bir kadın vekildir kendisi. kadına verdiği önem kabineye tek bir kadın bakan sokuşturarak gösteren partisinin kadın erkek fırsat eşitliği komisyonu üyesi, devran döndüğünde hesap vermesini en çok istediğim kişilerden biridir.
 • melih gökçek'in karşı cinsiyetteki karşılığı.
 • bu tür kişilerin meclise girebilmesinde kesinlikle arızalı bir durum var.
 • kadına verilen seçme ve seçilme hakkını türbana bağlayıp bu hakkın 2015'e kadar arızalı olduğunu iddia edebilmiş milletvekili olduğu söylenen kişi. ben bu ülkenin vatandaşı olarak bu tip demeçler verenlerin maaşına giden vergilerime çok üzülüyorum bir gün karşılarına çıkıp benim vergimle maaş alıyorsunuz ve işiniz milleti temsil etmek ama sadece konuşuyorsunuz diye trip atmak istiyorum sonra aklıma bu tiplerin seçilmesinin ve mecliste bulunmasının çok arızabir durum olduğu geliyor uzaklara dalıp gidiyorum ..
 • seçme seçilmeye ilişkin tuhaf bir açıklama yapan akp antalya milletvekili

  `:http://www.cumhuriyet.com.tr/…li_bir_durum_var.html`

  ne demek istediğini anlayamadım, kadının yeri aile ise ne işin ver siyasette? aile içinde de bireyler var tabii ki, meclise de ailecek mi girilecek yani? yerini evin olarak belirliyorsan zaten başörtüsü vs hikayedir, çıkmaman gerek meydana. siyasetin getirdikleri tatlı tabi, bundan sonraki aşama bakanlık olur herhal.
 • şekil a üzerinde görüldüğü gibi meclis kürsüsünden hakaretler saydırıp çemkirmeyi siyaset yapma sanatı sanan bir vaka. bu arada bu twitter hesabında övünerek paylaştığı hiddetli çemkirmesi öncesinde herhangi bir sataşma filan olmamıştı. yani genel kurul henüz yeni açılmış ve sıra alan vekiller birer dakikalık konuşma haklarını kullanırken bu nam-ı değer çemkirella hanım, meclis açılır açılmaz bir vekile hakaretler savuran bu konuşmasını yapmak için koşa koşa genel kurula teşrif ettiği anlaşılıyor. yoksa el indirip kaldırmaya gelen akp'li vekillerin oylama harici erkenden genel kurula teşrif etmeleri çok sık görülen bir hadise değil.
 • akp'li olması şaşırtmayanlardanmış;
  https://twitter.com/…elix/status/822136062202052608