şükela:  tümü | bugün
  • kocamın ailesi dizisinde başrol oynayan oyuncu. şaka maka doktor rolü üzerine fena gitmemiş, destekliyoruz.
  • kocamın ailesi dizisinde oynayan oyuncu. ilk gördüğümde oha bu ne yakışıklılık tatlılık diye düşündüm. allah sahibine bağışlasın. bana bağışlayacak değil ya. ama bana bağışlarsa hayır demem.*
  • yenir, yutulur.
  • kocamın ailesi dizisinde rast geldim. oyunculuğu öyle kabız, öyle berbat ki ekran başında izlerken kıvrandırıyor. özellikle araştırıp ismini buldum buraya yazdım, o derece kötü oynuyor.
  • nedense ekranda her gördüğümde bende şüpheye yer bırakmayacak şekilde gay olduğu algısını oluşturan oyuncu. muhteşem yüzyıl'da şah tahmasp'ı oynarken gördüğüm ilk andan beri böyle bu. insanlar hakkında böyle varsayımlarda bulunmak hoş olmasa da yazmadan edemedim. ne kadar maço roller oynarsa oynasın, ne kadar sert durursa dursun değişmiyor o aura.
  • ileride adından çok fazla bahsettireceğini düşündüğüm başarılı oyuncu.

tip yerinde, boy pos endamda iyi, oyunculuk olarakta eksiği yok fazlası var. ilk olarak hayatımda gördüğüm en garip sitcom dizisi olan "gurbette aşk bir yastıkta" da görmüştüm sonra "kocamın ailesi" dizisinde başrol olarak çıktı karşıma, her ikisinde de performansını çok iyi buldum, bizim diziler için büyük bir eksiği kapatacağını düşünüyorum zira aile ve komedi dizilerinde oynayabilecek düzgün tipli erkek eksiği çekiliyor.
  • bu gün itibariyle görev yaptığım fakültenin asansöründe gördüğüm istanbul dışında tesadüf ettiğim için de oldukça şaşırdığım pek bi sevimli ve de yakışıklı oyuncu. kocamın ailesi dizisindeki dr. tarık uygun karakterini büyük bir başarı ile canlandırmaktadır.
  • sürmeli pers prensi.

öyle de kibirli gibi sanki. zira şurada https://youtu.be/vokpkn2pb-y?t=2149 klişe nezaket, övgü cümlelerine karşı verdiği "hmph" tepkisi;
    şurada cımbızlanan göz devirme tepkisini andırmakta. => https://youtu.be/nj8x6o_ccyi?t=185
  • tip olarak, gulusu mulusu robert downey jr & enrique iglesias karisimini andiriyor.

duzgun cocuk da, oyle bitilecek ahim sahim bisey degil. efemine duruyor zaten.
  • oyunculuğu neyse de esmer erkek kategorisindeki feci yakışıklılardandır kanımca. ayrica bir 10 yaş kucuk oldugu mehmet kurtuluş'a acayip benzemektedir. ıyi bir sey onun icin..