şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cnnturk televizyonunun polis adliye muhabiridir.
 • hürriyet gazetesinde yayınlanan habere göre dünyaca ünlü portekiz'li futbol kulübü fc porto'nun futbol direktörü asistanlığına getirilmiş türk genci. şu anda fc porto için çalışıyor olsa da asıl olarak türk futbolu için iyi ve önemli çalışmalar yapmak istediğini söylemiş. her şey istediği gibi giderse önümüzdeki senelerde adını çok daha sık duyabiliriz. bu ismi bir kenara yazın, takipte kalın derim :

  http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/26838902.asp

  bravo valla elemana. biz buralarda klavye başında dünyayı kurtarmaya uğraşırken alem hayallerinin peşinden koşup başarıya ulaşıyor. millet de buralarda galatasaray - fenerbahçe diye birbirini yiyedursun. demek ki neymiş, az laf çok iş. kim demiş türklerden dünya çapında adam çıkmaz diye *

  edit : bu arada geçen ay posta gazetesinde de benzer bir haberi çıkmış kendisinin. ama posta'nın yerel kollarından biri olan çanakkale postası ekinde. çanakkale'li ve aslen ingilizce öğretmenliği bölümü mezunuymuş kendisi. hele bir de istanbul, izmir gibi büyük şehirlerin birinden değil de çanakkale'den çıkıp oralara gitmiş meğer kendisi. temelli güzel oldu bak şimdi bu iş * :

  https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/…45252293_n.jpg
 • fanatik internet sitesinde okuduğum haber de konusu edilen futbol yöneticisi. adam futbol yönetimi alanında yurtdışında masterını doktorasını yapmış, porto kulübünde çalışmış, ama 3 büyüklerin portekiz'den transfer yaparken bu adama danışmak, görev vermek aklına gelmemiş. gitmiş bir ilçe takımı yardım istemiş adam da karşılıksız destek olmuş. sonuç: türkiye kupası. hoş, böyle yetişmiş kişileri bizim futbol kulüpleri sevmez zaten. bunlar gelirse futbolu yöneten turizmci, inşaatcı, tüpçü veya siyasi liderlerin dostu/akrabası kulüpleri yönetemez. inşallah iyi yerlere gelir, takipteyiz.
  edit: imla