şükela:  tümü | bugün
  • ilk kez şampiyonluk yaşayarak tarihe geçen banfield'in şampiyonluk maçını anlatarak tarihe geçmiştir... sanırım ben de ilk entrysini yazarak tarihe geçmiş bulunmaktayım.

(bkz: ntvspor)
  • sesi kulak tırmalamayan, maçı aynen olması gerektiği gibi anlatan bir spiker. işini iyi yapıyor..
  • sesini diamond league yarışlarında da duyabileceğiniz, keyifli bir anlatıma sahip ntv spor spikeri. ayrıca dün şangay'da koşulan diamond league'de kameraların fotoğraf çeken çinlileri göstermesi üzerine, hafif bir gülümsemeyle içlerinde kuşkusuz japonlar da vardır gibi bir şeyler söyleyerek bir sözlük klişesi olan fotoğraf çeken japonları da es geçmedi. sözlükle alakalı anlaşılan..
  • sadece ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama özellikle wimbledon 2011'de zirve yapan şöyle bir durum var; bütün sene nba maçlarının ve avrupa liglerinin özetlerini seslendirdiği için midir nedir, onun anlattığı maçlarda canlı yayın havasına girebilmek çok zor oluyor. oynadığı karakter üzerine yapışan oyuncular* gibi olmuş.
  • 26 eylül 2013 villareal espanyol maçını kusursuz anlatmakta olan spor spikeri.

2 takım futbolcuları hakkında yaptıkları yorumlar, ses tonu, objektivite*si mükemmel.

ismail şenol'dan sonra ilaç gibi geliyor.
  • aralarda espri yapması mükemmel, maçları sunuşu iyi ama gel gör ki en uyduruk maçları bu adama sunduruyor ntvspor.
  • anlattığı futbol maçlarını iyi analiz ediyor, maçla ilgili tespitleri başarılı, oyunu iyi bildiği çok açık. dinlemesi keyifli bir spiker kesinlikle.
  • sanki yaptığı iş için yaratılmış. çocukken eurosport izlerdim çok fazla sesini ta o zamandan biliyorum. kaç spordan anliyor ve bunlara ne ara bu kadar hakim olmus merak ediyorum; cunku cok fazla spor anlatabiliyor ve ne zaman denk gelsem bu adam bunu da mi biliyormus diyorum. sanirim bilmedigi bi spor yok ve garip bi sabri var; yanlis hatirlamiyosam kadin futbolu anlatirken bile duydum. tenis, futbol, bisiklet, snooker, satranc, plaj voleybolu, hentbol ne verirsen anlatir oyle bi adam. boks anlatışını da duymak isterdim acikcasi. kendisini tanimam ama kral birisi belli ki.