şükela:  tümü | bugün
  • joy turk 'te sesini duyuran radyocu insanı, yanı zamanda psikologtur kendileri ve radyodaki sesi terapi kıvamında huzur verir insana, dus bahceleriprogramınında yapımcılarından ve sunucularından biridir aynı zamanda.sanırım telkin yetenigini radyoya cıkmayan ve hic bir radyocunun cıkartmayı beceremedigi isimlerin uzerinde kulanmakta zira hepsi bu adamın programına kosarak gelmekte..!
  • aynı zamanda joy turk'un müdürlüğünü de yapmakta olan oldukça başarılı bir radyocu.
  • haftaiçi her gece 23.00 ile 02.00 arasında joy türk'te yayın yapan radyocu. etkileyici ses, etkileyici cümleler, vurucu şarkılar. güzel insan tek başına joy türk'ü dinleme sebebi.
  • kral pop'da 90'lar programına tesadüf eseri rastlamamla mutlu olmama vesile olan isim.

belli o da 90'lar sever. program yaptığından dolayı bu kanaate varmadım, gözündeki ışıltı buna inandırdı.
    ben de böyle 90'lar seven bulunca mutlu oluyorum işte.
  • kral pop' da 90lar programını sunan 90derecelik dik açıyla oturan şahıs.
    kardeşime göre 2030larda oturusuyla hatırlanacak:)
  • ahenkli bir tonlama ile konuşan ve bunu yaptığı mimik ve jestlerle tamamlayan mümtaz bir programcımızdır.

rivayete göre, bir zamanlar çalıştığı faks makinesi üreticisinin batmasıyla hayata küsmüş bir akrabası ile kurdukları gizli bir toplulukları vardır ve galaksiye tekrar faks makinesini getirebilmek için türlü planlarını devreye sokmak isterler ama faks makinesinin kötülüklerini bilen her biri farklı renklerde motorcu kaskı* giymiş ve karatemsi hareketler yapan bir grup genç tarafından saldırıya uğradıklarından beri artık sadece tek başına faks makinesini övücü sözler söylemekle yetiniyor.
  • saatini tutturamasam da rastladıkça doksanlar programında beğenerek izlediğim sunucu. şarkıları öyle bir anons ediyor ki hedefi onikiden vuruyor. o anlatırken hatırlamaya başlıyorum, içim hey gidi günler diyor, gözlerim doluyor.
  • marifetleri iki elinin parmaklarına bile sığamayan her eve lazım şahsiyet. her hafta yaptığı programlarla hem tv hem radyoda 90lar aşkımızı depreştiren bir program yapımcısı. programındaki anonslarının içeriği, konuklarına sorduğu soruların derinliği ve tüm bunları anlatırken insanın ruhuna dokunan sesi aslında yeter. adam olana çok bile. ama öğrenmeye doymayan içindeki çocuk hep öğrenci. sorsanız ya yüksek lisans ya master peşinde. ilk kısa filmi yolda, yazarlık eğitimine de vakit buluyor bu arada. çok sağlam bir koleksiyoncu. müzik,film,edebiyat ile ilgili ne varsa önce izliyor,dinliyor,okuyor sonra da insanı deli edecek bir düzenle saklıyor. keşfetmeye doymayan içindeki delikanlı hep gezgin. sorsanız telefonunda yeni bir fotoğrafa hiç bir zaman yer yok, her ay mutlaka bir seyahatte. sesi güzel, kendi yakışıklı, şimdi yine soracaksınız ben baştan söyleyeyim şahane bir kadınla evli! kedisi,köpeği,karısı,dostları hepsine yer var kocaman kalbinde. bitti mi bitmez. tüm bunların yanında inanmazsınız ama bir de mesleği var; klinik psikolog. her derde deva ilaç niyetine bir adam. bir instagram sayfası var terapistingozunden içinde kaybolduğunuz ne kadar çıkmaz sokağınız varsa hepsinin yol haritası onda. yazıları sadece yazı değil. bildiğin dili var konuşuyor yazdıkları. sen anlatıyorsun o bekliyor, sen soruyorsun o cevaplıyor. durup durup baştan okutuyor kendini namussuz. bu ay itibariyle (bkz: kafa dergisi)nde yazmaya başladığını görünce şaşırdım mı? tabii ki hayır. her şeye, herkese yetişir bir tek kendinde durmaz, yerinde saymaz. daha da anlatırım ama ne yalan söyleyeyim benim halim kalmadı yazmaya ama dilerim hep hali olur onun bunları yaşamaya. ha bu arada yaşamak demişken, kendisiyle bir rakı sofrasında dertleşmeden,ağlaşmadan geçen ömür; ömür değildir,yazıktır. bu lafım da burada bir yerde dursun! (bkz: terapistin gozunden)
  • kafa dergisi haziran sayısında güzel bir yazıyi kaleme almış.
  • kral pop tv'de 90'lar programını sunan güzel sesli insan.

diksiyonu çok düzgün bu arkadaşın ve sanki 90'lardan çıkıp gelmiş gibi bir sunumu var. programını severek takip ediyoruz.