şükela:  tümü | bugün
  • cnn türk'te uzun yıllar beşiktaş muhabirliği yapan, an itibariyle ise kanal 24 spor servisinde istihbarat şefi olarak kariyerini sürdüren alamancı televizyoncu. görevli olduğu 8 aralik 2002 galatasaray besiktas maci'nda ibrahim üzülmez'in yalnızca yürümek için kullandığı sağ ayağıyla attığı golün ardından umarsızca gol sevinci yaşayabilecek ve akabinde bir kaç galatasaraylı ile kavgaya tutuşacak kadar siyah-beyaz tutkunudur.
  • kanal 24 spor spikeri. ayrica kanal 24'teki l1 ücgen adli programin sunucusu, playstation oynayani.
  • ayrıca galatasaray paf takımının, 90 doğumlu forvet oyuncusu.
  • arkadaşları tarafından ''azo'' diye çağırılan galatasaray alt yapısından yetişmiş golcü futbolcu. ayrıca oldukça utangaç bir kişiliğe sahiptir.
  • trt 3 ekranında oğuz tongsir ile birleşip 10 kaplan gücünde saçma sapan muhabbetlere imza atan adam. ali ece her program sonunda muhtemelen kendine ben nerde yanlış yaptım diye soruyordur.
  • bir an önce kovulması gereken terbiyesiz insan. trabzonspor'un iletişim direktörü değil de gazeteci gibi davranıyor. o zaman kovulsun da özendiği işi yapsın.
  • ha bire kovulan, kovulur kovulmaz başka bir iş bulan şanslı gazetecimsi/televizyoncumsu
  • hayatta görebileceğiniz en ilginç insanlardan biridir, kurumsal bir şirkette yazılım uzmanı, aynı zamanda ev alıp satar, inekleri vardır , ne zaman ne diyeceği belli olmaz. sanki yaşlandıkça gençleşen bir insan. yer tasarrufu için mesela sadece kolları olan belden aşagısı olmayan bodur developer yetiştirme procesi bile vardır.
    ünlü biri değil ama fırsatı olanların tanımasını isterdim. özlü sözleri de vardır;
    "ömrünün sonuna kadar taşıyacağını yorulana kadar ara"
    "para insanın yerine koyabileceği nadir şeylerden biridir"
    "ayda 30 bin lira almak ister misin ama ayda! axssasd"
    "abinize (bana) güvenin, çok beyninizi kullanmayın, ben sizin yerinize düşünürüm"
    eklemelerimiz olacaktır...
  • best fm'de yaptığı programda braga stadıyla ilgili bizde olsa yapılırken ağaç kesildi diye bir sürü laf edilirdi diyen şahsiyet. aklınca artvin'e yapılan madene karşı çıkanlara laf atıyor. tez zamanda evinin yakınında siyanürle maden aranmasını diliyorum. dinlerken izlerken nasıl bir kişilik olduğu hakkında bilgi sahibi olun diye buraya not düşüyorum.