şükela:  tümü | bugün
821 entry daha
  • alışmadığı kişilerle oynadığı belli olan sağ bek. evet türkiye'nin en iyi sağ beki. umutluyum ilerleyen zamanlarda avrupada da en iyilere girecek. ikinci yarı umutluyum biraz daha ofansif oynarsa yenmemize büyük katkı sağlamış olacak.
  • bir maçta kötü oynayan futbolcu. şahsen milli takım'da iyi oynadığını hiç hatırlamıyorum. ben mi balık hafızalıyım, yoksa hıfz edecek hatıra mı yok kendisine dair?
  • servet'i, balta'yi, sabri'yi neyi üst üste koysan bu adamın bırak sol bacağını sağ bacağı etmez. hala bıdı bıdı. bildiğin ebleh mıknastısı.
  • alves ve ramos'dan daha iyi sagbekmis, paralel evrende herhalde
  • zaten mağlup durumda olduğumuz bir maçta penaltı yaptırarak mağlubiyetin tek nedeni olduğu iddia edilecek kadar cahilce eleştirilen, türkiye'nin en iyi (sağ/sol) beki; dünyanın en iyi 2. sağ beki.
  • bu adamin milli takimda iyi oynadigi bir tane mac hatirlamiyorum.
  • bu adama dünyanın en iyi 2. sağ beki diyen adamın futbol bilgisini nereden edindiğini merak ediyorum. hayır öyle yabancı hayranı falan da değilim. adamın mental bilgisi, pozisyon alması, fiziksel dayanıklılığı resmen 3. sınıf. süratli, teknik, özverili. türkiye için yeterli belki de uçan adam sabri gibi zıplamayın abi allah aşkına dünyanın en iyi 2. sağ beki diye.
  • dunyanin en iyi ikinci sagbeki olmasi icin dunyada en fazla iki takimin sagbekli sistemlerle oynamasi gereken twitter kullanicisi.
  • turnusol kağıdıdır.

kendisi hakkında "yiğidi öldür ama hakkını yeme" tarzında vakt-i zamanında açıklama yapan zevatın bir kısmı tarafından ilk tökezlediği anda tekme yemiştir. demek ki, literatürdeki timsah gözyaşları kavramına bir de tersinden timsah takdiri şeklinde bir ekleme yapılması gerekecektir.

3-2'lik belçika maçını arda'yla birlikte değiştiren adam olduğu unutularak, arda'yla birlikte bugün en çok eleştirilen adam olmuştur.

kötü oynamış olabilir. kendisi muhakkak ki eleştirilemez de değildir; ama o eleştiriyi yaparken kullandığın argüman ve kelime seçimi senin esas niyetini ortaya çıkarmıyor mu?

arda gitti kurtardı kendini. acaba gökhan'ı da mı zorluyoruz?

belki de avrupa'ya gitmesini istediğimiz oyunculara uygulanan özel bir taktiktir bu. hem de ters motivasyonla...

ana başlık; (bkz: futbolla ilgili insanlar/@telaki)
  • bok gibi oynamaktadır, fakat yine de türkiye nin en iyi sağ bekidir. ha avrupada ilk 10 a giremez, o ayrı.

edit: gs liyim olm ne kötülüyon.
4242 entry daha