şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe ve beşiktaş arasında geçiş yapmak üzere olan 2 bekin versus'u.

  istatistiklerle gökhan gönül

  istatistiklerde de görüldüğü gibi gökhan gönül 2007-2013 yılları arasında kendisini ispatlamış, dünya üzerinde sayılı ilk 15 bek arasında gösterilen bir oyuncu olmuştur. 2013'den sonra verimliliğinde ciddi bir düşüş vardır ancak hali hazırda kaliteli bir sağbektir.

  istatistiklerle ismail köybaşı

  son 4 sezonun sadece sonuncusunda istikrarlı şekilde forma bulabilmiş henüz hiçbir şey ispatlamamış. kariyer olarak zirve yaptığı noktadadır. zirve dediğimiz koca sezon 0 gol 2 asist'dir. çok ekmek yemesi lazımdır.
 • ismail köybaşı, beşiktaş'ta oynadığı 7 sezon boyunca, 1 lig şampiyonlu 1 de türkiye kupası şampiyonluğu yaşamıştır.

  gökhan gönül, fenerbahçe'de oynadığı 10 sezon boyunca, 2 süper lig şampiyonluğu, 2 türkiye kupası şampiyonluğu, 3 de süper kupa şampiyonluğu yaşamıştır.

  yani:
  31 yaşındaki gökhan gönül beşiktaş'a hiçbir şey yaşayamamaya gidiyorken,
  27 yaşındaki ismail köybaşı fenerbahçe'ye çok şey yaşamaya geliyordur.

  ikisinin de yolun açık olsun...
 • çok kısa özet geçeyim;

  nam-ı diğer kutsal bilgi kaynağındayız. o zaman bilgilerle konuşmakta fayda var;

  başlığımız ismail köybaşı. (bkz: ismail köybaşı) ilk eleştirel yazı 53. entry ile başlamış ve çorap söküğü gibi uzayıp bu günlere kadar gelmiş. yedi yıldır yazılan entryler içinde, sadece gülmek için bile okunası yığınla entry mevcut.

  başlığımız gökhan gönül. (bkz: gökhan gönül) ilk eleştirel yazı kaçıncı entry göremedim. yere göğe sığdırılmayan sağ bek ve taraflı tarafsız herkesin sevdiği bir futbolcu. dokuz yıl sonunda, kimler eleştiri adı altında sövüyor belli.

  transferleri sonucunda, fenerbahçelilerin üzüntüsü ve beşiktaşlıların sevinci malum. söz uçar yazı kalır.
 • iki oyuncuyu da zor maçlar beklediğini gösteren karşılaşmadır. heyecanla rakip olacakları maçları bekliyoruz.
  tabi gökhanın bugu var gökhan gönül şoku olarak bilinen. bakalım o bug devreye girecek mi?
 • ilkinin önceliği para değildir, daha az paraya imza atmıştır. ikincisinin önceliği paradır, daha fazla para verene gitmiştir.

  ilki delikanlı gibi çıkıp fenerbahçe ve taraftarına geride bıraktığı seneler için teşekkür etmiş, kötü söz söylememiştir. ikincisi ise eski kulübünün ismini dahi anmaya cesaret edememiş, üstüne bir de yeni takımının taraftarına şirin gözükmek için kötülemiştir. bu sevgilinin karakterinin ayrıldıktan sonra ne yaptığıyla ortaya çıkmasına benzer bir durumdur.

  ilkinin gittiği takıma küfrettiği videosu yoktur, ikincisinin gittiği takıma hakaret ettiği videosu farklı yer ve alanlarda olmak üzere bir çok kez vardır.

  ilki türkiye'nin en iyi sağ bekidir, bu fenerbahçe'de oynadığı dönemde de tüm türkiye tarafından kabul edilmiştir. diğeri ise değildir, fenehbahçe'li arkadaşlar gözleriyle görecektir :))

  dolayısıyla kıyaslamanın yersiz kaldığı bir durum olmuştur.
 • to be or not to be. biri fenerbahçe'de olamadı, öteki başardı.
 • biri şampiyonluk yarışı devam ederken rakibiyle görüşüp anlaşmış. diğeri kendi takımıyla anlaşamayınca rakip takıma gitmiştir.
 • net olarak gökhan > ismail

  gökhan'ın bjk'ye yararı olacakmıdır? hayır.
  ismail'in fb'ye yararı olacakmıdır? hayır.

  fbliyim.
 • tam ciddi birşey yazıcam, gülme geliyor, yazamıyorum.

  katman farkının çok olduğu, karşılaştırılması saçma önerme.