• ekin atalar ve yılmaz şahin ile beraber kavak yelleri dizisinin senaristliğini yapan zat-ı muhterem.
  • kendisi çiçeği burnunda bir yönetmendir. 'arkadaşlar arasında' adlı senaryosu kültür bakanlığından destek aldığından kelli gelecek sezonda tüm sinema severleri dört dörtlük bir film bekliyor diyebiliriz.
  • rakı masası filminin çekimlerine başlamanın arifesindeki yönetmen.
  • eski adı rakı masası, yeni adı, arkadaşlar arasında filminin yönetmen ve senaristi. ama çoğunluk kendisini güneşi beklerken dizisinin senaristi olarak tanıyor, zira bende. kendisini güneşi beklerken'den tanıyan twitter takipçilerine, "arkadaşlar arasında... hani diyorsunuz ya kavuşsun zeyker. ben bu filme kavuşabilmek için 12 yıldır uğraşıyorum naber!" diyerek twit atmış ve manidar bir şekilde gülümsetmiştir kendisi... başarılarının devamını dileyelim ne yapalım...
  • bu güne kadar yazdıkları değil de bir tane yazdığı ve çektiği üzerinden söz söyleyeceksem, hep yazsın, çeksin.

biraz olmamış mı kalmış, olsun bir dahakine olur.

(bkz: arkadaşlar arasında rakı masası)
  • * dizisinin senaristi olarak çıktı karşımıza şimdilerde (bkz: işi ras gessin)
  • çukur adlı dizinin senaristidir kendisi.
  • başarısız bir senarist maalesef. çukur'daki tutarsızlıkları, saçmalıkları, iyi örülememiş hikayeleri yan yana koysan burdan balat'a yol olur. yazdığı işin ilerlememesi bir tarafa, anlattığı dünyayı da bilmiyor. koçovalı ailesi'nin, vartolu'nun, mahallenin durumu 2. bölümde neyse 17 bölüm oldu hala o. zerre gelişme olmadı.

tırt aforizmalar, yetersiz/ komik karakter motivasyonları cabası. belli ki kapasiten bu kadar, zorlama. bırak abi bu işi. ay yapım iyi bir senarist ekibi ile çalışmaya başlar umarım. dizi taşak malzemesi oldu zaten, iyiyen iyiye kopacak birkaç bölümde yoksa.
  • had bilmek önemlidir. bir işi beceremiyorsan yapmayacaksın. yok reyting birincisi, yok bilmem ne. karşına çıkacak ilk dizide görürüm ben o reytingleri. güzelim castı, hikayeyi mahvettin be adam. neyse parası toplayıp verelim yazma şu senaryoyu. o kadar takip ettik, harcadığımız zamana yazık olmasın diye izliyorum şuan. hadi bırak bu işi, hadi canım şuradan git, yandan yandan.
  • çukur dizisi için yardım almalı ya da bırakmalıdır. zira gerçekten kötü bir iş çıkarıyor. bu kadar saçma senaryo akasya durağında falan vardı sanırım.
hesabın var mı? giriş yap