şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş'ı seven ve savunan twitter kullanıcısı. iyiye iyi, kötüye kötü demeyi bilenlerden. kimsenin adamı olmayan ve beşiktaş'ı üzmeyenlerden. pas alışverişinde bulunduğu kişi için de görüşlerim aynıdır. (bkz: azizlasson)
 • beşiktaş diyince aklıma gelen ilk isim ve son zamanlarda bir twitter fenomeni. adamın kendisi bile siyah ve beyaz. ciddiyim; beyaz giyinen bir esmer düşünün. gerçek bir beşiktaşlıdır.

  yeryüzünde aldatılmış hiçbir insan, gökhan öcalan'ın tümer'in fenerbahçeye transfer olduğu günkü kadar hayal kırıklığına uğramamıştır.

  bas - bariton arası sesiyle fark yaratır. biz o kadar anlamadığımız için borazan diyip geçiyoruz. ayrıca severek takip ediyoruz. yürüyedur kartal adam!
 • nzonzi-seri ikilisi hantal demiş haspam. kedi uzanamadığı ciğere murdar der sözündeki kedidir kendisi:) olimpiyatlara mı katılıyoruz ne bu hız sevdası anlamadım. önemli olan futbolcunun koşması değil, topu koşturmasıdır. böyle yorumlar yapıyorsunuz sonra millet size tinerci diyor. kendinize tinerci denmesinden zevk mi alıyorsunuz anlamıyorum.

  tam olarak yazdığı da şu:
  "nzonzi-seri ile dünyanın en hantal orta sahasına sahip oldular.
  yedekleri de donk-selçuk. anca top çevirir dururlar."
  https://twitter.com/…an_/status/1161703355435163653

  bu akşam opta hesabının verdiği nzonzi bilgisi de aşağıdaki gibidir.

  "steven nzonzi 2018/19 sezonunda roma formasıyla serie a'da en fazla isabetli pas yapan (1481) ve en fazla top kapan oyuncu oldu (45). galatasaray'da bu alanda zirvede yer alan isim mariano'ydu (1167 isabetli pas & 40 top kapma). ilaç."

  https://twitter.com/…can/status/1161683125187088385