şükela:  tümü | bugün
 • doktor, terapist ve basarili bir kisi olur kendileri.
 • doç. dr gökhan oral,istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi psikiyatri anabilim dalı adli psikiyatri bilim dalı öğretim üyesi, adli tıp kurumu 4. ihtisas kurulu başkanı aynı zamanda türkiye sokak çocukları vakfının başkanıdır. karizmasıyla göz dolduran, zaman zaman uzman görüşü için ekranlara çıkan bir akademisyen olup verdiği dersler çok sürükleyici ve interaktiftir.
 • saat kaç ve hangi ders olursa olsun uykulu bir hali vardır.
  ama buna rağmen anlatacağını iyi anlatır..
  seri katiller ondan sorulur...
 • istanbul psikoloji mezunlarının adli tıp yüksek lisansı yapmasının en büyük sebebidir.motorsiklet kullanır, derslere kot pantolon, renkli erkek badisi falan giyerek girer, zincir takar. dönem sonlarında arada bir takım elbise giyer belli ki o gün jüri vardır ama yine de zincirini takar. telefonunun zili another brick on the wall diye çalıyodu bi aralar hala öyle midir bilmem. zaten oldukça ilgi çekici olan derslerini öyle bir anlatır ki iyice ilgi çekici hale getirir. arada bir tarkovskyyi tanımıyoruz falan diye sinirlenir.
  daha da önemlisi hayatını sokak çocuklarına ve çocuk istismarıyla çalışmaya adamıştır. televizyonlarda görünüp pınar altuğun çok eşliliği, özcan denizin biseksüelliği üzerine ahkam kesen meslekdaşlarının aksine gerçek insanlar, gerçek sorunlar ve gerçek çarpıklıklarla ilgili harcamaktadır enerjisini ve birikimini.
  bir de kan damlayan boğaz köprüsü dövmesi konusunda fikrini almışlardı bi haber programında "böyle saçma şey mi olur?" gibi birşeyler söyleyip öğrencisi olmayanların da takdirini kazanmıştı.
 • artık profesör.
 • istanbul üniversitesinin yanısıra,maltepe üniversitesi adli psikoloji yüksek lisans öğrencilerine de ders veriyor kendisi.
 • adli tıp uzmanı
 • istanbul protokolu hakkında eğitim programlarında görevli usta eğitici.
 • istanbul universitesi adli tip anabilim dalinda profesor. her ne kadar psikiyatrist olmasa da kendini bu alanda yetistirmistir. uzunca bir sure de psikiyatri anabilim dalinda calismistir. mesleki kariyerinin zirvesine cikmis, adli tipta adli psikiyatri davalarina bakan kurulun baskanligini yapmistir. ama bu saadet uzun surmemis, bes yillik bir baskanliktan sonra bir nevi goreve devam etmesi engellenmistir.

  kimi zaman saclari uzun, kimi zaman top sakallidir. tavri, gorunusu ergen gibidir. sira disiligi sever, sira disilari da sever. anarsist bir ruhu vardir, muhakemesi saglamdir. tum bunlarin yaninda sagi solu belli olmaz, bazi gunler keyiflidir, bazi gunler yanina yaklasilmaz.

  sosyal meselelere duyarlidir, cocuklarin korunmasi konusunda daha da hassastir. bir cok cinayet olayini filan sanki siradan bir olaymis gibi anlatir ama sira bir cocugun istismarina gelince ofkesi burnundan fiskirir.

  ozetle, iyi insandir.
 • kendisi şu anda cnntürk'te suç ve delil programında. sevil atasoy'un sorusu üzerine adli tıbbı ve psikiyatriden ziyade psikolojiyi daha çok sevdiğini söyledi.
  ayrıca kendisi ile alakalı magazinsel hafızamda kızı doğduğunda sakallarını kesmiş olması ve çoğunluğu kızlardan oluşan psikoloji öğrencilerinin "ahh canımmmmm" tepkisi alması kalmıştır.