şükela:  tümü | bugün
  • bir hesap şöyle bir şey yazmış okuyun derim. bu adamlara rt ve beğeni yağdıran bir sürü insan var.

link
  • meseleyi derinlemesine bilmiyorum ama gökhan bey kendisinin de mağdur olduğunu, yardım kampanyalarına 8400 lira gönderdiğini söylüyor. gökhan bey her yayınında bıkmadan usanmadan takipçilerinden destek istiyor, kıt kaynaklarla bu işi yaptığını söylüyor. kıt kaynaklı birisi neden 8400 lira yardımda bulunur?
  • iddianin ne kadar dogru oldugunu zaman gosterecek, bu skandalla anladik ki 3 yil boyunca emeklileri, iyi niyetli insanlari son derece basarili bir sekilde somuren orgutun yaptiklari bile durup dururken ortaya serilebiliyor. dolayisiyla ozbek'in bu skandala ne kadar batip batmadigi da illa ki cikacaktir ortaya.

bu aksam sureyya'yi hic gormedim, bilmem tarzi mesajlar atmis ozbek, ancak twitter'da su tweeti gordum: link. salim ile sureyya'nin ayni kisi oldugunu bilmedigini iddia ediyor ama temmuz 2019'da ayni masada yemek yemis sureyya ile. gel de inan dediklerine. hakkinda kimse konusmasin diye herkesi de dava acmakla tehdit ediyordu attigi en son tweetlerde.

bu arada gokhan ozbek nigde'de mi oturuyor, neden nigde'de banka hesabi acmis? eger sozde yardim ettikleri koy okullari nigde ilindeyse ve o hesap da o okullara yardim etmek isteyen insanlari kandirmak icin acilmissa uc maymunu oynayarak ya da savcilik kendisi hakkinda sorusturma acmadan magdurum da magdurum diye gidip salim camurdan hakkinda sikayetci olarak siyiramaz kendini bu skandaldan, ya da siyiramamali diyelim.
  • bu adam da bu işin arkasında değilse bütün ekşi sözlük beni silksin o kadar söylüyorum.
  • gokhan ozbek'te ben de patriot uzerinden biraz yardim ederdim. fakat her programinda surekli para istemesi, partiot kullanicilarina surekli mail ile yardimlarini yukseltmesini istemesi beni cok rahatsiz etti ve yardimi kestim,
    o donem medyascop'a da yardimda bulunuyordum ve medyascop kesinlikle gokhan ozbek gibi davranmadi.
    ayrica twitter uzerinden gokhan ozbek'i takip ederim. kendisi sureyya olcayto'nun twitlerini forward ederdi. hatta ben de bu nedenle sureyya olcayto adli kisiye yardimda bulunmustum.
    acikasi bu olayda pek cok soru isareti var. gokhan ozbek bunlari aciga kavusturmali.
    her yayininda surekli para isteyen birisi nasil 8400 tl para vermis sureyya olcayto'ya. arti sureyya olcayto bir dm mesajinda gokhan ozbek'in banka hesabini paylasmis. bunlar cok ciddi durumlar ve insanin kafasinda ciddi soru isareti birakiyor
  • benim gibi adama fransizlar icin,

(bkz: gökhan özbek)
  • gökhan özbek hakkındaki bir başka karanlık iddia.
    bu adamın karışmadığı halt kalmadı.

her tweet'inin altında para dilenen biri nedense bu "sureyye olcayto" adlı fake hesaba 8400 tl gönderdiğini iddia ediyor.

diğer yandan da sureyya olcayto, gökhan özbek adına bağış topluyor falan.

iğrenç işler.
  • kafa karıştıran açıklamalar yapan gazeteci.

https://www.youtube.com/watch?v=n0xjjtud_sm

söylediği şeyler ile zamanında attığı tweetler arasındaki uyuşmazlıklar kafa karıştırıyor.
    kendisi olayı yargıya taşıyacağını söylüyor, bekleyip göreceğiz.
  • twitter'da ve yayında yaptığı açıklamalar ile iddialar arasında bir bağlantı yok.

yaptığı açıklamalar ile iddiayı yalanlayamamış, ortada fake bir hesap var, o fake hesap paralar topluyor. ama özbek ise o hesaba ben para gönderdim haber için diyor.

yardıma ihtiyacı olduğunu her fırsatta dile getiren gökhan özbek'in tanımadığı bir hesaba 8400 tl gönderdim falan demesi iyice garipleştiriyor durumu.

bakalım ne çıkacak altından.
  • adam amator bir köylü kurnazi.suratından akiyor.
    fetocu hesaplarla kankaydi.elazigda yakalanan tetikci cografya ogretmeni tanerle kankiydi.unitmayin.her solcuyum diyene hıyarlarla kosmayin.ferocular cok kamufle oldu.kisisel fikrim bu cocukta oyle.

burdaki kelli felli beyaz yakalar buna inanip para bermis.hükümete iyi sovsun guzel yalan uydursun diye.