*

şükela:  tümü | bugün
  • yeni popcu. aramazsan arama diye bir sarkisi var. kizlarin sevgilisi imis kral tvnin dedigine gore.
  • eskiden best fm'de bi program yapıyodu.arayan kişilerin istedikleri şarkıları çalıp söylüyodu anında.bi de bi arayanı bidaha unutmuyodu.not alıyodu heralde..
  • şarkısını hoplaya zıplaya söylerken "can damarım kesildi" kısmında elinin bir testere olduğunu düşünerek hayali olarak can damarını kesen şahsiyet.
  • dun itibariyle tvde gordugum kadariyla bu ve cagla $ikel reklam a$ki yapmi$lar..
  • bana nickimin motiflerini andıran bir mizaca sahip bir zat.
  • bir murat 124 den inip chocolate'a girdiğine şahit olduğum kişi.
  • samsun demir'in şu ara yok albüm fotoğrafı idi, yok parça seçimi idi, kafayı yemesine sebep olmuş, afiş resmi seçimine kadar kendisine yardımcı olmakta sınır tanımadığımız ağabey.
  • malesef yeni kaset çıkarıp beni üzmüş şahsiyet.abisi odtü mezunu, o'da müzisyen.
  • bir programda "insanlar benim en cok samimiyetime hayran. samimiyetim sayesinde biz bir aile gibiyiz" gibisinden seyler zirvalamis ve beni inandirmayi basaramamis kisi. herseyden once dunyanin en sahte gulusune sahip. ayrica bana tuhaf bir sekilde cem uzani hatirlatiyo.
  • yaptigi muzigi dinlemem, yuzu, gozu, boyu, posu da umrumda degil de, bi programda yaslanma hastaligi olan bi kiz cocugunu, en buyuk hayranim, yillardir nerdeyse hergun arar, konusuruz, en sevdigim hayranim falan filan diye kendine reklam araci yapiyomus gibi geldi tiksindim. tanimam ya kendisini, belki harbiden seviyodur o kiz cocugunu. (bkz: iyi niyet) (bkz: saf)