şükela:  tümü | bugün
 • ytü fen bilimleri enstitüsü öğretim görevlisi.
 • trt'de basketbol maçları sunmaya çabalayan spiker. uzun süre avni küpeli'yle bir arada çalışmasından olabilir. maçı dinlerken enerjinizi alır götürür.

  tecrübe edinmek isteyenler şu sıralar trt2'de oynanan türkiye basketbol 2. ligi playoff maçlarını izleyebilirler.
 • pekin 2008'de trt'nin basketbol spikeri olarak kullandığı kişi. avni küpeli bunun yanında murat murathanoğlu (benzetme için ayrıca özür diliyorum murat murathanoğlu'ndan) gibi kalıyor. düşünün artık nasıl bir spikerimsi olduğunu.

  kendisi yeteri kadar eziyet etmiyormuş gibi bazı maçlarda yorumcu olarak ömer üründül'ü kullandılar bir de. şahane bir ikili çıktı ortaya.
 • kendisini hiç tanımadığı halde, sırf eleştirmek için hakkında olumsuz cümleler yazan yazarımsı(!) kişilikleri tanımamızı sağlayan, tecrübeli ve yetenekli spor spikeri.

  hakkında böyle boş sallamak yerine kendisini biraz izleyip/dinleyip, takip etseydiniz bu yazdıklarınıza utanırdınız.

  (bkz: yapıcı eleştiri)
  (bkz: insaf)
 • tahtayı göstererek ; bir gün biri, 7 hafta sonra bunları sorar, bir huyum var 7 hafta sonra soru sorasım geliyor...diyerek sınıfa gelen her öğrencisine inceden mesaj veren,kendisini tanımaya vesile olduğum tecrübeli ,entelektüel, renkli kişi,canım hocam.

  onunla tanıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.vehası lkelam efenim eğer radyo televizyon sinema okuyorsanız ve olurda bir gün şans eseri bir bakmışsınız dersinize girmişse bilin ki çok şanslısınız.onunla tanışmak büyük bir lütuf.

  yukarıda, hiç bir teknik bilgi bilmeyip kendisine sallayanlar için söylenebilecek tek şey dışarıdan ne kadar embesil gözüktükleridir.

  sonradan gelen edit: aldığım not görüşlerimi asla etkilememektedir *