46 entry daha
  • saki bana kick boxu sevdiren adamdı. bakalım ufc'yi de sevebilecek miyiz. başarılar gökhan!!
  • hollanda doğumlu türk boksör.
    adam son yillardaki en iyi boksorlerimizden.
    tekmeleri artik onunla özdeşleşmiş, iyi de atiyor.
    vurduğunu indir koçum yolun açık olsun.
  • gecenin bu saati saat kurup uyandırtan yeni ufc dövüşcumuz.

vurduğun k.o olsun gökhan.
  • ufc'de ilk maçını ko ile kazanmasına karşı akıllarda soru işareti bıtakan dövüşcümüz. boks ve kick'te korkunç üstün ama iş güreşe dönüşmeye başladığında çok kırılgan göründü.
  • ufc'ye dair bir şey göremedik. kick box yaparak rakibini knock out ile yendi. yerde merak ediyordum, göremedik. bir daha ki maça artık.
  • ufc'deki ilk macinda hafif sallanmaya baslamisken hayvani bir yumruk ile k.o eden dövüşcumuz.
  • ufc standartları için, ayakta bariz üstün ve en iyisi olduğu bir gerçek zaten. hatta hayvani fakat yerde dövüşmeyi de acilen geliştirmesi gerekiyor. gözlerindeki korku görülebiliyordu.

ufc de gökhan'a ciddi bir yatırım yapmış olacak ki ilk maçı için karşısına ayakta dövüşmeyi tercih eden bir adam koydular. herkes biliyor, ayakta saki ile baş edilemez.

bence gerçekten sevecekler saki'yi. eğer bjj ve güreşini öğrenir, geliştirirse çok sevecekler. maç sonu öyle bir izlenim verdi. özellikle dana white çok sevecek gibi duruyor.
  • helel olsun aslanıma as bayrakları as
  • çok iyi take down defansı yaptı. bu önemli. 3 ay öncesinden herhangi bir kickboksçuya mma yapacaksın deseler oturup güreş, bjj alan öğrenecek hali yok tabii ki.

bence asıl sıkıntısı kardiyo. sanırım kickboks raundlarının 3 dakika olması da bunda etkili oldu, kolay yoruldu. 3 raundu çıkaracak nefese sahip olmalı. tabii ki yanına yer oyununu da eklerse o zaman gönül rahatlığı ile diyebiliriz ki ilk 10 dövüşçüsü olur.

yumrukları gerçekten çok güçlü. deviremeyeceği adam yok bana göre. o yüzden otursun kondisyon kasıp yer oyunu çalışsın.

keşke 2.5 yıl ara vereceğine bunlara eğilseymiş diye düşünüyor insan.

özet olarak bende öyle bir izlenim bıraktı ki, sanki ilk raund ko yapamadığı bir maçı kazanması çok zor gibi. bir sonraki maçı kiminle yaptığından çok ne zaman yapacağı daha önemli sanki.

çok gururlandım ya. helal olsun. keşke bir 7-8 yıl önce mma yapmaya ciddi anlamda başlasaymış.
  • maçtan hmen sonraki röportaj için tık
79 entry daha
hesabın var mı? giriş yap