şükela:  tümü | bugün
  • trt'nin türk sanat müziği solistlerinden .
    sana ölü köpek bakışımla bakarım, gibi bir şarkı yapmış . yazık etmiş.
  • eski trtli albüm yaptığı için çıkartılmış trt den!!!
    bülent ersoy, annem ,teyzem ve benım büyük takdirimi kazanmış muhteşem sesi ve yorumu olan zeki çetin'in mekanında sahne alan şeker insan
    albümünün adı ise yorumcu
  • itü devlet konservatuarı ses eğitimi bölümünden mezun olmuş backgroundu sağlam sanatkar.aleaddin yavaşca ve selahaddin içli gibi duayenlerin rahle-i tedrisinden geçmiş. (bkz: yuh). trt'den ayrıldıktan sonra yaptığı solo albümünde ise "14 numara" gibi garip bir şarkı seslendirmiş insan.
  • kırım kırım söylemesi ile sinir eden şarkıcı. gereksiz ses titretmeler, prozodiyi zorladıkça zorlamalar, bir "ben yaptım oldu" havası. sesi güzel, aldığı eğitim sağlam, istediğinde çok da güzel okuyor ama o fönlü boyalı saçlardan mıdır nedir, piyasadaki yüzlercesinden binlercesinden farkı kalmıyor söylediği şarkıların. trt'nin muhteşem gençler grubundaki ben yaptım olduculardandı, belki yeniden trt'ye dönmesinin hatırına, büyüdükçe akıllanır.

diğer ben yaptım olducular için, ki kendilerini akşam cefası` : akşam sefası` ekibi olarak da isimlendirebiliriz:

bahadır özüşen
    alp arslan

burada bir iki hanımın da ismi yazılabilirdi ama aklıma bir türlü isimleri gelmedi. bir zamanlar aslı pakalınlar hanım vardı ama kendisi kadrolu olup "hocalığa" terfi ettiği için artık kendi programını yapmaktadır.` : allahım ne günlere kaldık`
  • bi seksüellik var gibi bu adamda ama çözemedim.
  • görünüş olarak soner arica ' ya benzettiğim trt solisti. yorumunu beğendiğim solistlerden biri ayrıca.
  • bir ara bozuyordu sarkilari o ses yazik be dedirtiyordu da simdi yine eskisi gibi bi sahane soyluyor bu adam. oyle yumusak oyle hos bi sesi var ki kapa gozunu dinle, huzurlu oluyorsun. meditasyonmus yogaymis filan gerek kalmiyor.
  • bir türlü sevemedim tarzını, şarkılarda yaptığı gereksiz süslemeleri beni acayip rahatsız ediyor. halbuki biraz daha sade söylese çok daha güzel sonuçlar verecek, ama o zaman da bu kadar dikkat çekmez diğer erkek vokaller arasında.
  • hiç sevmem bu adamı. hayır, cinsiyeti, yumuşak tavırları vs. değil.

trt'den ve o sanatın merkezinden yetişmesine rağmen, söylediği tüm şarkıların belini kırıyor ve sanata edeple yaklaşmıyor. parayı bulacağım diye trt'den de ayrıldığını duymuştum. umut akyürek gibi o da yok olacak gidecek.
    yılmaz morgül'den bile 3 gömlek düşüğü.
  • barcelona - arsenal maçını izleyemediğim şu sinir saatlerde , trt müzik ödüllerinde yere kaplaklanarak yüzümü 1 parça güldürmüştür. geçmiş olsun, teşekkürler.