şükela:  tümü | bugün
  • adını solda görünce "ikinci bir gökhan özen vak'ası mı?" diye düşündüğüm isim. çok korktum lan.
  • 1987 doğumlu ibb spor oyuncusu.
    galatasaray altyapısından yetişme. 4 yıldır istanbul belediye'de.
  • cok tirt bi topcu. bi' cacik olmaz. inonu'de yere yatasi varmis. bir dahakine yatarsin, dayariz bebegim. hevesin kursaginda kalmasin.
  • galatasaray'da oynamak istediğini söylemiş olan 179cm boyunda, düzce doğumlu topçu.
  • bu sezon ibb'yi sırtlayan orta saha oyuncusu. abdullah avcı'nın defansif kurgulu 4-3-3'ünün sol içinde muazzam işler çıkartıyor. hollanda maçı aday kadrosuna da çağrılmıştı ama karabük maçında sakatlandığı için kadrodan çıkarılmış. 4 büyüklerdeki oyuncuları bir yana koyarsak, kasımpaşalı yekta kurtuluş'la beraber ligin en kaliteli iki orta saha oyuncusundan biri. yekta'dan farkı ise zaman zaman kanada açılarak da oynayabilmesi.
  • devre arasında trabzonspor'a katılacağı söyleniyor. tam bir nokta transfer olur. hem genç hem de yetenekli bir oyuncu. ferhat'ın ya da cale'nin sol tarafı taşıyamadığı ve trabzonspor'un en zayıf halkasını oluşturduklarını bilmeyen yok.
  • fatih terimin listesindeki isimlerden biridir.
  • fenerbahçe'nin hasan ali kaldırım hamlesinden sonra galatasaray'ın kadrosuna katması gereken topçu. kanatta, sol içte ve hatta sol bekte oynayabilmesi çok yönlülüğünü ön plana çıkartıyor zaten. ayrıca; fatih terim bu topçuyu alırsa, albert riera'dan sol bek yaratmak zorunda kalmaz.
  • ntvspora göre beşiktaşla anlaştı. ntvspora ne kadar güvenilir bilmiyorum tabi. kendisi sahanın sol tarafında oynayan bir oyuncudur.

bu da sanırım drenthenin gelmemesini kesinleştirdi. yönetim forvet alacak artık galiba bir tek onu da alabilirse.
  • 200 bin euro + emre özkan karşılığında beşiktaşa transfer olduğu söylenen topçu. eğer doğruysa gayet makbul bir ücret.