şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakan aygun döneminden önce uslu uslu bültenleri sunardı. şimdi rating telaşı ile üzerine hiç de yakışmayan aksiyonel bir tutuma girdi. baskı altında kaldığını değil de ruhunda gizli kalmış medya-tip olma ihtirasının esiri olduğunu düşünmekteyim.
  (bkz: kavga yok)
 • flash tv'deki yangına körükle giden ve halkı paniğe sürükleyen gece hattı isimli haber programının sunucusu kişi. 7 kasim sali 2006 deprem tatbikati haberinin verildiği sırada ekranın sol üst köşesinde istanbulda 7.2 lik deprem diye bir yazı yanıp sönmekteydi. ilk anda ben bile "lan nasıl yani e ben sallanmadım nasıl 7,2lik deprem oldu" diye soru silsilesinde boğulmuşken telefonlarım çalmaya başladı tv de görüp olayı anlamadan panik olanlar istanbuldakileri aramaya koyulmuşlar. kuzenim ağlamaklı nasıl olduğumu evimin sağlamlığını soruyordu. bu habercilik midir? diye sorarlar adama. bizzat sormak için sarıldım telefona tabiki nafile santralleri kitlenmiş...
 • ilk defa flash tv'de akıllıca bir hareket görmeme neden olmuş şahıs. bu hareketi kanal d, atv gibi bir kurumda yapsaydı sonu ne olurdu hiç bilemiyeceğim ama flash tv'yi çoğu kişinin ciddiye almadığını bildiğinden bu hareketi rahatlıkla yaptı sanırım. son olarak kesinlikle takdir edilecek bir hareket yapmıştır nazarımda.

  http://www.internethaber.com/…_detail.php?id=124867
 • enteresan bi yöntem seçip, türban tartışmalarına katkıda bulunmuş sunucu. artık çözüm gereken bi mesele olduğu aşikar olan bi konuda baymış olması abartılı derecede 'normal'.

  benim merak ettiğim şey; her haberde böyle örnek gösterimler, temsiller yapmaya devam edecek midir? 'evet'se kendisinin 1 numaralı fanıyım...
 • flash tv' de ana haberleri sunduğu esnada, '' bu benim kendi özeleştrim diyen insan. adama sormazlar mı? ana haber bülteni sunuyosun bu nasıl türkçe diye. bir gün de ben şahsen kendim diyerek bir cümleye başla ki, türkçe bayram etsin bir kez daha dillerinde. canım kardeşim.
 • ''isteyenin bir yüzü kara vermeyen obama''
 • gerek görüntü gerek diksiyon açısından diğer kanallardaki spikerlerin (celal pir hariç) hepsinden daha iyidir, neden bunca senedir flash'ta kalmış anlamak zor
 • 1964 yılında ankara'da doğan, 1988 de hacettepe üniversitesi, güzel sanatlar fakültesi, seramik ve cam bölümünden mezun olan, öğrencilik yıllarından itibaren başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken seramik sanatçısı.
  1998’den beri hollanda’ya yerleşmiş, breda kentindeki atölyesinde seramik, resim, grafik ve fotoğraf çalışmalarını sürdürmektedir.
 • obama geldiğinde yüzünü boyamasıyla yıllardır beklenilen "türkiye'de zenciye bakış vs abd'de zenciye bakış" konulu tartışmayı da beraberinde getirmiş adam.

  http://digg.com/television/when_is_blackface_okay

  evet bu kaçınılmazdı... artık zencilere zenci diyemeyeceğiz. hele "lan arap" hiç diyemeyeceğiz. siyahi futbolcu da olmayacak. çikolata renkli şarkıcı küfür sayılacak. okocha'ların amokachi'lerin nouma'ların pipilerinin büyüklüğüne haset edemeyeceğiz. eti negro bir anda anlamsız gelecek, işte biz o gün ne tüketeceğiz?
 • az önce metrobüsler çok kaza yapıyor diye metrobüse metroçüş demek istediğini belirtti.. çünkü bu kaza olayları artık çüş dedirtiyormuş.. *