şükela:  tümü | bugün
  • eski trt radyosunun haber spikerlerinden. 1988 senesi gibi trabzon radyosundan istanbula göç ve özel tv geçiç. iyi insan. galatasaraylı.
  • bir süredir kanal d'de ikamet ediyor. ilker yasin'le çalışıyor. o anlatmadığı zamen maç anlatıyor. allah'tan kendisine sabır diliyoruz.
  • 2 şubat 2005 tsunami yardım maçında gülücükler eşliğinde yaptığı yorumlarla saçmalayan şahıs;

"rüştü alex'e güldü, yok artık ordan atamazsın demek istedi"
    "rüştü yattara'ya kollarını açtı, noldu atamadın demek istedi"
    "bülent güldü"
    "rüştü kurtardı ama üzüldü"
    "biz elele oynuyoruz neden faul verdiniz der gibi baktı hakeme"

(bkz: güzelim kendine gel)

(kim olduğunu çözmekteki yardımı için firestarter'a teşekküler)
  • ali ozturk icin "18 ya$inda, genc milli takimda oynayan, genclerbirliginin genc oyuncusu" tanimi yaparak bir cumlede genc kelimesini kullanma rekorunu kirmi$ ki$i.
  • 21 nisan 2005 fenerbahce denizlispor macinda efsane anlatimla adini tarihe ketcapla yazdiran spiker. sari lacivert formayi giyip sahaya inmemis olmasi (en azindan su ana kadar) turk futbolu adina sevindiricidir.
  • ilker yasin'le birlikte futbol maçi anlatmaktan vazgeçmesi çok yerinde olacak spiker...
    bir ara kendini kaptirip fbtv'de maç anlattigini sanmaya basladi herhalde...
    bir de seyir gücü yüksek maç dedi ki; ekran basinda "o da ne leeeynnnn" diye bagirdigimi hatirliyorum...
  • (bkz: tel sarar)
  • mac anlatimlarinda defalarca ve israrla "x'in ko$uyoluna bi pas!", "y'nin ko$uyoluna dooru uzun yolluyor!" gibi cumleler kullanarak, kendisinin ko$uyolu'nda oturdugu tahminini yurutmemize neden olan skiper.
  • reklam yaratıcıları derneğinin başlattığı "dilinizden utanmayın" kampanyasında yer alıp, kampanya tanıtımlarında boy gösteren kişi.

komik bir poz vermiş, dilini dışarı çıkarmış, hoş bir tanıtım olmuş, ayrıca "türkçe dünyanın en köklü, en zengin ve en güzel dillerinden biri. onu yabancı sözcüklerle kirletmeyin. türkçe kullanın" gibi güzel de slogan koymuşlar, aferin. ama gökhan kardeşim, arkadaşlarına, eşine, dostuna, iş arkadaşlarına falan bu tanıtımı internet üzerinden yollarken e-postanda imza olarak

gökhan telkenar
    sport commentator

ibaresini kullanma.
  • kötü ama çok kötü bir spiker. eurosport'ta kötü maç anlatan arkadaşlara da onun eğitim verdiğini söylersem durum anlaşılır. hadi ilker yasin alkol nedeniyle süper bir spikerken bu hallere düştü. telkenar'ın böyle bir bahanesi de yok. isviçre maçında iyi orta gol getirir diyerek bu işi hakikaten bilmediğini kanıtladı.