şükela:  tümü | bugün
 • komik bir adammış bu.
 • son dönemde televizyonda izleyip güldüğüm bir kaç adamdan biridir gökhan yıkılkan.

  daha öncesinde kendisini tanımışlığım yoktu ama gece geç bir saatte televizyonda denk geldim programına. (bkz: bi zahmet)

  tiplemeleri, ses tonu, doğaçlamaları ve "halk çocuğu" tavrıyla beni benden aldı gece gece. umarım yakın zamanda keşfedilir de daha güzel projelerde izleyebiliriz kendisini.
 • "mektup okutan amele" karakterini içeren şakası efsane olmuştur gözümde. tabi keklenen amcanın da bunda katkısı büyük.
  müthiş yetenekli şakacı diyelim kendisine.

  edit: otopark sakasi ve kaleye gecirme sakasinda insanlari azarlayip, korkutup, aleme rezil edip ustune para veren ''sakaci'' olmustur. bunun saka olmadigini, evde kendisine kufur ederek izledigimizi bilmesini isterim.
  he illa ''saka bu saka'' anlayisinda israrli ise bir gun karsilasmak isterim kendisiyle..
 • yaptığı şakalar sıklıkla "eşşek şakası" ayarında olan, eğlendirip güldürmekten ziyade sinir stres yaratan, lüzumsuz tv programcısı.
 • insan onurunu yerler altina alip sonra para vererek kurtardigini sanan zat. kanimca yolda cok dayak yer.
 • çok yetenekli adam. ileride adını sıkça duyacağız gibi. sonu şahan gökbakar'a benzemez inşallah. fakat şu şakası biraz fazla kaçmış sanki;

  http://www.facebook-tube.com/…k-gel-lan-buraya.html

  link ölmüş;

  http://www.youtube.com/watch?v=-rhx2algywa
 • en son yaptığı şaka ile metal müzik dinleyicilerine ayar vermiş aynı zamanda şakayı kakaya döndürmüştür.
 • bu adamın yaptığı zeka yoksunu şakanın videosunu facebook'ta izledikten sonra hala nasıl olup da trt'de program yapabildiğini anlamadığım adam. kovulmalı ve bir daha hiç bir kanalda iş bulamamalı. televizyonda bu tür sığlıklar yer almamalı.

  bir de bu şakayla ilgili haberi okuduktan sonra yaptığı cahilliğin hala fakında olmadığını gördüm. yazık adama...

  bir dahaki sefere bu şakayı kavgadan kaçınan efendi insanlara değil, kendi canlandırdığı tipteki insanlara yapmasını öneririm, yerse tabii... ama yemez.

  http://www.milliyet.com.tr/…ni kacirdi&kategoriid=5
 • yaptığı bir "şaka" yüzünden linç ediliyor şu günlerde. neymiş çocuğa psikoljik şiddet uygulamış. eşşek kadar adam yıkıldı bu şakadan sonra ha. hayatı kaydı. daha unutamıyor o dakikaları. ne yaptın be gökhan, bitirdin adamı yahu.
 • eşek kadar adam olduğu için bir yandan tokatlanıp bir yandan maymun edilmesini şaka olarak gören yazarlar peydahlamıştır.
  kaldı ki eşek kadar olan adam bence 16 yaş civarıdır.
  he eşek kadar olsa değişirdi tabi, telefonunu isteyip; vermemek için yalvarmasını yayınlamak şaka programı olurdu.
  kimliğine el koyardın, o eşek kadar olduğu için kavga etmeden senin suyuna gidip kimliği almaya çalışırdı. bu da normal.

  annesi, kardeşi, sevgilisi, arkadaşı onun otoparkçı bozuntusu karşısında binbir türlü aşağılanmasını görmüş ne yazar.
  dostum bu adam eşek kadar. gururuna sokayım o yüzden..