şükela:  tümü | bugün
 • bundan sonra ilk onbirde oynadığını gördüğüm herhangi bir maçta stadı terk edeceğim, televizyon basındaysam playstationa donmeme sebep üçüncü lig futbolcusu. bu adam şu ligde oynadığı maçların yüzde doksanını maç başına anlasması sebebiyle yapmadıysa, ben dört yıllık finans kariyerimi boşuna yapmışım... lanet olsun seni bu takımda oynatanlara, ister adam gibi adam olsunlar, ister hasta beşiktaşlı...
 • aşağıda bulunan haberi görmemle yüreğimi hop ettirmiş, günüme umut, sevgi, saygı, hoşgörü katmış oyuncudur.

  http://ntvspor.net/pages/30270.asp

  acaba o aydınlık günler yakın mıdır? kendisinin saç baş yoldurduğu, insanı ruhen ve bedenen hastalıklara sürüklediği maçlar mazide mi kalacaktır?

  buradan 2 çift lafım daha olacak:

  sevgili rsc anderlecht yetkilileri: allah aşkına o kancayı en az 5 yerden takın ve bırakmayın. parada pulda gözümüz yok, ne verseniz kabul ne verseniz sevap. yeter ki alın gidin bu adamı.

  sevgili beşiktaş yönetimi: bu beşiktaş tarihinde belki de son 10 yılda ele geçmemiş bir fırsattır. değerlendirmeniz ricasıyla..
 • kendisiyle futbol oynamış bir arkadaşımın dediğine göre koyu fenerbahçelidir.
 • ad soyad itibariyle sanki aslı gökhan candır da ali şen gökhan zan demiştir..sanki dedik dimi gibi geldi gibi bişey..
 • bu futbolla hem beşiktaş hem milli takımda oynamasının arkasında aşiret ya da mafyanın olduğunu düşündüğüm futbolcu.*
 • eski günlerin hatırına hala forma bulabilen futbolcu.

  bir zamanlar beşiktaş aldı hatta kaptı diye saç baş yolmuştum.

  5-6 sene kadar öncesiydi.o zamanlar d smart henüz icat edilmemişti ve 2. lig maçları trtden yayınlanırdı.takip etme fırsatımız olurdu.

  çanakkale dardanelin bir maçında hayran kalmıştım gökhana.
  tek başına savunma nasıl yapılır adeta onu gösteriyordu.
  spikerin dilinde tüy bitmişti "yine gökhan karşıladı" demekten.
  sagdan,soldan gelen ortaları hep gökhan karşılıyor.topla gelen rakip oyunculara gerek fizikle gerek becerileriyle top göstermiyordu o zamanlar.
  biz de o zaman arkadaşlarda ne zaman çanakkale maçı gösterilse birbirimizi arar defans nasıl yapılır gökhan zandan ögrenirdik.
  sonra beşiktaşın peşinde oldugu haberleri dolaştı piysasada.
  içim içimi yemişti beşiktaş kapacak diye ve öyle oldu.
  beşiktaşta bir dönem fena oynamadı ama türk futbolcusunun genelinde oldugu gibi ilerlemeyi,kendisini geliştirmeyi çok çabuk bıraktı.

  meğer o zamanlar ufakmışız ve büyük takım oyuncusu ve küçük takım oyuncusu arasındaki farkı görememişiz.
  gökhan yetenek açısından büyük takım oyuncusuydu aslında ama ya mantalite açısından?
 • bir süredir beşiktaş'ın günah keçisi.

  geçen sene çok sakatlandığı için eleştiriliyordu. kötü futbolcu olduğuna dair geniş bir kanı yoktu. cam adam deniyordu. futbolculuğu değildi mevzu bahis.

  şimdi futbolculuğu sorgulanıyor. cam adamlığı unutuldu.

  bu adam sık sakatlanan bir futbolcu mu? yoksa futbolcu değil mi?

  işin özeti, gökhan zan kariyeri dibe vurmuş bir sporcu. bu durumu mental olarak ta kaldırabilecek, ayağa kalkacak kuvvet kendisinde bulunmamakta.

  yapacağı en iyi iş bir başka takıma transfer olmaktır. kendi özgüvenini tekrar yakalayıp standart performansına ulaşmaya çalışmaktır.

  gökhan zan abartıldığı kadar kötü bir futbolcu değildir. tek ihtiyacı olan birazcık zaman ve yeni bir camiadır. kariyerinin devamında tekrar yükselişe geçeceği ihtimali hiç de düşük değil bana göre.

  bakın gökhan zan'ın kariyer zirvesi;
  (bkz: 1 ekim 2006 erciyesspor besiktas maci)

  gökhan zan'ı çok beğeniyorum. bana göre değil beşiktaş'ın dünyanın en iyi defans oyuncularından biri. ama onun bile bu kadar çaresiz hallere düştüğünü görmek ne acı. üstelik de bu kadar iyi oynadığı bir maçta. bundan değil mi zaten çocugun maç sonunda sinirinden çimleri dövmesi.

  (antikpatik, 02.10.2006 18:36)

  ----------------------------------------

  gökhan zan'in mactan sonra cimleri yumruklarken "amina koyyim ben böyle i$in, amina koyyim, ben böyle bi$ey görmedim ya, bombo$ adam ya" diye bagirdigini cok ileri dudak okuma teknigi ile çözdügüm mactir. istatistik olarak saniyorum hayatinin topunu oynadi adam, yürü be gökhanim be..

  (sezai ikilitre, 01.10.2006 19:04)

  neticede sadece 2 sene geçmiş bu yazılanların üzerinden. bir yerlerde bir gariplik var.
 • kalbe zararlı futbolcu.
 • sakatlıklarının hepsini sadece kafasında yaşayan mıymıy insan. her türlü sıkıntısını ve korkusunu sakatım diyerek dışa vurur.

  zora gelince kaçar, sadece kendini göstermek için oynar. son üç yıldır yanında oynayan bütün stoperlerin hepsinin birden bu kadar kötü gözükmesinin sebebi şudur: kimsenin ne kademesine ne de yardımlaşmasına gitmez, yanındakilerle konuşmaz, onları pozisyon gereği uyarmaz, kafasında varsa yoksa hatayı kendisinin yapıp yapmadığı vardır.

  zapo ile sivok beraber oynarken çok daha iyi gözükmelerinin sebebi, az hata yapmaları değil, birbirlerinin hatalarını kapatmaları, birinin hep diğerinin iki adım arkasında olmasıdır. halbuki yanında zan varsa senin hatanı kapatacak adamı ara ki bulasın. bjk taraftarı bunu nihayet bu sene farketti, bu kadar istenmemesinin sebeb-i hikmeti de budur. sana da yazık olmuş be baki mercimek...
 • 10 ocak 2009 gaziantepspor besiktas macinda kırmızı kart gordukten sonra muhtemelen g.antep li bir oyuncuya aynen sole bi kombo cekmistir :
  fuck off , siktir git , amcık agızlı , fuck off
  bir nefeste sayılabilcek butun kufurleri saymıs..
  acaba yayıncı kurulusun gorutuleriyle ceza gelicek mi kendisine merakla bekliyoruz.